Internet

Lockdown za dveřmi? Proč Kazma odložil soutěž o zakopané auto

Foto: Kazma One Man Show
Foto: zakopaljsemauto.cz, Tag: Kazma

Pokud žijete v České republice, jistě jste všichni zaregistrovali soutěž od Kazmova produkčního týmu. Jedná se o zakopaný kontejner, v kterém je osobní automobil a jeden milion korun. Do soutěže se můžete zaregistrovat pomocí jedné SMS zprávy, pokud jste poslali SMSky dvě, dostanete indicii o den dříve.

Jestliže sledujete Kazmovo sociální sítě, tak jste už určitě zjistili, že soutěž posunul o 14 dnů a před nedávnem také změnil pravidla. Prodloužilo se i datum, do kterého můžete posílat SMS zprávy. O tom nás ale v lockdownovém videu neinformoval. Odkaz na live video, kde je zakopané auto najdete zde.

Kazmova soutěž jde do finále #zakopaljsemauto

Proč tedy Kazma odložil start soutěže o 14 dní? Co se vůbec stalo? Na internetu a sociálních sítích kolují spekulace o tom, že ještě nevybral dost peněz. Další známé spekulace mluví o tom, že kontejner zakopaný není a živá kamera nahrává pouze kus zeminy někde ve studiu. Na kameře se totiž ukazují lidé v celkem zajímavých a kontroverzních pozicích. Odkaz na live video, kde je zakopané auto najdete zde.

kazma lockdown soutez
Proč Kazma odložil soutěž o zakopané auto (Foto: zakopaljsemauto.cz)

Z webových stránek je patrné, že uměle prodlužuje soutěž a možnost zasílat další SMS zprávy. Jako by Kazma nebyl informován o tom, že soutěž startuje do koronavirové krize. POŠLI SMS SE SVÝM EMAILEM NA TELEFONNÍ ČÍSLO 903 33 30 A ZAREGISTRUJ SE DO HRY DO 24.10.2020! Zřejmě opravdu nevybral zatím potřebný počet financí, a kdyby to dělal pro dobrý účel, potřebuje konkrétní sumu?

Celé hře tedy nenahrává ani připravovaný vládní lockdown, který podle Kazmy hru paralyzoval na dalších 14 dnů. Avšak, podmínky na webových stránkách soutěže jsou pořád stejné.

Jaké jsou nové podmínky soutěže?

Herní část Kazmovo soutěže bude zahájena odesláním první indicie soutěžícím, a to pomocí SMS zprávy odeslané ze strany pořadatele na telefonní číslo, ze kterého se soutěžící registroval. Registrace končí 10.10.2020 přesně v 23:59 (nově registrace končí 24.10.2020). Už ho našli nebo čeká výhra právě na vás?

Do soutěže jste se mohli registrovat pomocí SMSky nebo se zaregistrovat na webu z formuláře. Dne 12.10.2020 obdrží SMS zprávu s indicií všichni soutěžící (nové datum bude 26. a 27.10.2020 pro jednu a dvě poslané SMS).

  • Pokud odešlete dvě SMS: 26.10.2020 obdržíte SMS zprávu s indicií a můžete začít hrát.
  • Pokud odešlete jednu SMS: 27.10.2020 obdržíte SMS zprávu s indicií a můžete začít.

Co je výhrou?

Výhrou v soutěži je osobní automobil (RANGE ROVER EVOQUE SD4 LV, VIN: SALVA1DE3CH640586, vyroben (zaevidován) v roce 2012) ve stavu, v jakém bude vykopán po skončení soutěže a částka ve výši 1 000 000 Kč (slovy: jeden milion korun českých), a to před zdaněním ze strany pořadatele (dále jen Kazma, OMS Production s.r.o.).

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Všechno je to jen o tom že jestli to auto vůbec zakopal tak ho zakopal jen proto že vyžaduje servis který se mu nechce platit a milion přidal jen proto aby nalákal lidi posílat sms s tím že v pravidlech je že auto vyherce dostane ve stavu vykopaném(byť tedy nefunkční těžítko na náhradní díly)… Cílem je vydělat několikanásobek hodnoty vozu (a koupit si nový) a milionu korun v kufru (jestli je náhodou nesežerou myši nebo jiná havěť a nedal do auta jen ožranej kufr s pár okousanýma tisícovkama…
    Lidi nebuďte blbý, je to Kazma, tedy největší zmrd a podvodník v evropě který vydělal veškeré své jmění na Vaší blbosti tak ho pořád nekrmte ať jde makat rukama konečně… A mimochodem podmínky jsou napsané tak že výherce je povinen udělat vše co si Kazma bude přát jinak vrací výhru – takže sežer tady dvě kila výkalů, nech se nakazit Covid19 a potom skoč do žumpy a na závěr orálně osoulož Kobru královskou… to je jen příklad vymyslet se dá milion věcí které výherce neudělá a o výhru přijde a Kazmič jen vydělá pár milionů na Vaší hlouposti… Tak lovu zdar

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet