Internet

Kde sledovat Oktagon 15? Bitva začíná už od 18:00

oktagon logo final
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Oktagon, nová hvězda MMA zápasů v České republice bude dnes vrcholit zápasem století mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem. Na tento zápas je už u Tipsportu vsazeno přes 8 mil. korun a jasným vítězem se zdá podle kurzu Karlos Vémola. Jak však zápas dopadne a kdo koho v oktagonu ukončí zatím není jasné. Může to ale být klidně Végh, nebo souboj skončí remízou.

Kdo se tedy stane hlavní hvězdou organizace Oktagon a bude na svém pasu držet slavný titulový opasek? O tom se přesvědčíme prostřednictvím sledování na O2 TV Sportu, nebo pomocí Oktagon televize či sázkových kanceláří, které budou hlavní kartu vysílat pomocí svých internetových televizí.

oktagon vemola vs vegh
Kde sledovat Oktagon 15? Bitva začíná už od 18:00. #oktagon15

Kdy proběhne MMA Oktagon 15?

Zápas se bude pořádat 9. listopadu 2019 v pražské O2 aréně. Oktagon 15 – hlavní karta se představí od 20:00 hodin. Prelims budou probíhat už od 18:00 hodin. Pro přespolní pojede z Bratislavy vlak. Stojí obousměrně 1 500 Kč a ve vlaku bude spousta doprovodného programu a bufet. Už teď je jasné, že bude O2 arena praskat ve švech a diváci se mohou těšit na skvělý doprovodný program a na sebe navazující zápasy.

Zápas století: Attila vs. Karlos

Kolik stojí lístek? A pozor, jestliže jste si včas nestihli koupit lístky, tak je pozdě, místa jsou v tuto chvíli již beznadějně vyprodána (organizátoři hlásí 19 350 návštěvníků). Přímo zde tak duel uvidí dvacet tisíc diváků. Ceny vstupenek se pohybovaly v rozpětí 990 až 34 990 Kč. Nejdražší vstupenky náleží do VIP balíčků, kam patří i další exkluzivní možnosti jako například vstup do zákulisí.

Kde se dá zápas sledovat online

Do vyprodané O2 arény se tak již nedostanete a šanci vidět zápas na vlastní oči máte jedině v televizi. Živě bude celou akci přenášet v sobotu od 19:30 O2 TV Sport. Kdo nemá přístup na O2 TV, přesto může být prostřednictvím obrazovky u toho. Sledovat Oktagon totiž můžete také online na Oktagon.tv.

Sponzorem galavečera je také sázková kancelář Fortuna. Lze předpokládat, že i ona umožní svým fanouškům být u jedinečné sportovní události prostřednictvím live streamu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet