Mobilní telefonyZe světa IT

KMASHI: Power Bank 11200 mAh

Čínská společnost Kmashi před nedávnem představila své Power Packy s kapacitou 9600 mAh, jedná se o samozřejmě starší modely. Nicméně pro nadcházející rok připravila nové akumulátory s větší kapacitou, a to až 11200 mAh. Za dodávkou snad opět stojí společnost ATL, která dodala vnitřní bateriový kit do předešlého modelu.

Nabíjecí akumulátor KMASHI Power Bank 11200 mAh

KMASHI: Power Bank 11200 mAh

Přední panel Aku Packu opět napovídá o absenci možnosti nabíjení více telefonů najednou, což jde uskutečnit pomocí nějakého USB Hubu, avšak nabízí 4 notifikační diody, které signalizují stav nabití. Na boku je ještě v vidění mini USB port pro připojení adaptéru pro nabíjení, který v tomto portu pro úplné nabití energie musí setrvat až 8 hodin.

Co se týče proudového a napěťového vstupu – výstupu, napájecí napětí je řešeno standardem USB, tedy 5 V. Proudový výstup pak stojí na hodnotě 1,2 A při nabíjení i vybíjení. Tedy poskytne až 1200 mA při předávání energie do smartphonu či tabletu.

Nabíjecí akumulátor je vyráběný v rozměrech 86 x 39 x 39 milimetrů s váhou 224 gramů, což už v kapse či batohu určitě bude znát. O Li-Polymerový akumulátor se v těle postará nenáročná elektronika, jež také zajišťuje ochranu proti přepětí, přehřátí a zkratu.

Kmashi Power Bank 11200 mAh je na čínském trhu dostupný po přepočtu za přibližně 600 – 700 korun. Pro jeho koupi však můžeme využít i eBay. V balení naleznete, USB kabel, sadu 4 konektorů + redukci pro Apple, flanelový pytlík s manuálem a nabíječkou.

Čínský výrobce u tohoto nabíjecího akumulátoru udává životnost až 1000 nabíjecích cyklů, což se rovná většině již vyráběných akumulátorů. Využíváte pro svůj smartphone nebo tablet vysokokapacitní cestovní akumulátory, nebo se pouze spoléháte na výdrž samotné baterie v produktu? Určitě se o další alternativy nebo poznatky podělte do komentářů níže, či dejte vědět pomocí lišty na sdílení o této novince i ostatním, děkujeme za projevenou aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony