Internet

Kolik už vybral Kazma v soutěži zakopal jsem auto? To vás zarazí

Foto: Kazma One Man Show
Foto: zakopaljsemauto.cz, Tag: Kazma

Kazma je známý tím, že by pro svou slávu udělal vše. A to se taky stalo. Spolu se svým týmem vymyslel soutěž, která pohltila Česko.

Kazmova soutěž jde do finále #zakopaljsemauto

Produkční firma OMS dala dohromady soutěž, která zapojila do hledání auta skoro celou republiku. Už jste slyšeli o soutěži „zakopal jsem auto„? Kazma totiž zakopal svůj Range Rover spolu s jedním milionem korun v kufru, kdo ho vykope, bude jeho.

Kolik už vybral Kazma v soutěži
Kolik už vybral Kazma v soutěži

Mnoho z vás určitě zajímá, kolik vůbec Kazma investoval do této soutěže a zda se mu jeho investice vrátí. Auto se prodává na bazarech za cirka 350 000 Kč. V kufru je další jeden milion korun. To už dělá slušnou výhru. Musíme však brát v potaz jeden důležitý fakt, výhru v soutěži je nutné zdanit. Jedna SMS stojí 30 Kč, pokud pošlete SMSky dvě, dostanete nápovědu o den dříve.

Důležité tipy pro Kazmovu soutěž

Může být automobil nalezen teď? Pokud si myslíte, kde auto je, musíte vyčkat na ten správný den a hodinu. Předčasné nalezení zakopaného automobilu není předmětem pro výhru v soutěži. Výhru na místě lze uplatnit až 11.10.2020 od 12:00.

TIP na článek: Zakopal jsem auto. Kazma nabízí svoje auto s milionem korun v kufru

Kazma zakopal svoje auto a rozjíždí soutěž o to, kdo ho najde s milionem korun v kufru. Do soutěže se můžete zapojit i vy pomocí SMS zprávy. Známá One Man Show (OMS) kombinuje prvky mystifikace a reality show, nyní v rámci unikátní soutěže.

Musím si kontejner s autem vykopat sám? V podmínkách soutěže je to, že se o vykopání auta postará Kazmův tým. Nevykopávejte tedy auto ani se nijak neangažujte v jeho vykopávání pomocí jakékoliv stavební společnosti.

TIP na článek: Nejlepší komentáře na YouTube. Jak najít Kazmovo auto?

Kde je to auto? Častá otázka všech, co se do soutěže přihlásili. Kazma (Kazma Kazmitch) nastolil velice vysokou laťku, tedy co se týče soutěží v ČR.

Kolik peněz vybral Kazma v soutěži?

Kazma do soutěže o osobní automobil vložil ze své kapsy minimálně 1 400 000 Kč. Jedná se o výdaje, které jsou spojené s dopravou a hmotným darem. Část peněz určitě pokryli sponzoři.

Cena jedné SMS zprávy je 30 Kč. Z toho si bere mobilní operátor minimálně 50 % což znamená, že při počtu shlédnutí 600 000 na YouTube může znamenat 300 000 SMS zpráv a pokud je cena jedné 30 Kč, Kazmovi půjde na účet cirka 4 500 000 Kč. Prosím, berte toto číslo jako předmět diskuze.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

10 Comments

 1. Že za SMS mu přijde na účet tolik a tolik a že na tom vydělá? No? Ve hře je jak jste psali cca 1 400 000. Když si jdete vsadit sportku, tak za to taky dáte 220 a nikdo se nad tím nepozastavuje. Krom toho těch 30 korun resp.to co z nich zbyde po poplatkách pro operátory, půjde určitě na tu jeho nadaci. Takže za mě je to v naprostým pořádku. 🙂

 2. Jak, článek o spekulacích a ty jsou o ničem. Žádný prvek pravdy. Děkuji za nudu, kterou píšete.

 3. Čekal jsem trocha inteligentnější přístup kolik si z toho on vydělal, ty moc na YT nechodíš asi, že počítáš shlédnutí jako jednu SMS, to je přestřel jak blázen, jak tohle mohlo napadnou normálně ho člověka fakt nevím. Příště tak nebaiti lidí když nakonec napíšeš takovou blbost.

 4. Asi nikdo nepočítal s tím, že by to Kazma neměl předem spočítaný a prodělal by na tom. Na druhou stranu jak zde padlo, jsou to peníze většinou pro nadaci, takže proč ne. Jenom si osobně nemyslím, že by z 600 tisíc shlédnutí přišlo 300 tisíc SMS. To číslo bude podle mě mnohem, mnohem nižší.

 5. Jak už Kazmu známe, bude to další projekt nějaké charity, protože SMS provozuje společnost, která vybrané peníze odešle na nějaký účet, který pak Kazma věnuje na nějaké dobro. A věřím, že tam skončí i to auto. Brzy uvidíme.

 6. 600 000 shlednuti = priblizně 300 000 sms‍♂️ Na 50% konverzni pomer jste prisel odhadem jak?

  1. Jsem rád, že téměř všichni diskutující, ne-li všichni prokázali větší intelekt a morální kredit, než ten piskunda co stvořil ten nesmysl. Určitě ne zadarmo, natož na charitu. Jsem rád, že lidé co sledují Kazmu, jsou normální. A vo tom to je. Hezký den vsem.

 7. Jak známe Kazmu, tak peníze půjdou určitě na dobrou věc.

 8. Ahojte všichni, dnes v noci už se auto našlo. Jak je možné, že stále to není vyhlášené a stále se vybírají peníze? Co je to zase za podvod?

 9. Trošku si ve článku pročiřečíte. Na začátku píšete: Kazma totiž zakopal svůj Range Rover spolu s jedním milionem korun v kufru, kdo ho vykope, bude jeho.
  O kousek níž: Nevykopávejte tedy auto ani se nijak neangažujte v jeho vykopávání pomocí jakékoliv stavební společnosti.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet