Mobilní telefony

Double Dip Flip pro HTC One

Hledáte kvalitně zpracované pouzdro, které jde bez problému využít i jako stojánek pro HTC One? Určitě doporučujeme originální pouzdro Double Dip Flip (HC V841), které se prodává v českých podmínkách za přibližně 550 korun. Nejenom, že hrání váš smartphone, a je velice přívětivé svým materiálem, nicméně jde prakticky ihned odklopit a nedělá tak problém s dostupností vašeho telefonu při používání.

Chrání také zadní stranu, potažmo fotoaparát, tedy jeho objektiv a krycí sklíčko. Dalším důvodem je také to, že se jedná o originální zboží dodávané právě k modelu One, což má za následek kvalitní zpracování, a co hlavně, pouzdro plně sedí na hlinkovém unibody. Dalším plusem je potažmo i výřez na horní i spodní hraně pouzdra, odkrývají se tak oba reproduktory s technologií Beats Audio.

Jaké pouzdro či příslušenství používáte právě pro tento smartphone? Nebo bedlivě sledujete zahraniční zdroje a netrpělivě očekáváte aktualizaci na Android 4.3 Jelly Bean? Určitě se o své zkušenosti podělte do komentářů pod těmito řádky nebo nás sledujte na naši Google+ stránce.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony