Internet

Kurzové sázky na Vémolu vs. Végha

oktagon logo final
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Zápas století se nekompromisně blíží. Už tuto sobotu budeme svědky bitvy v kleci, která mezi sebe postaví Vémolu a Végha. Bude to opět pořádná MMA mela a my můžeme být u toho pomocí online livestreamu a nebo přímo v O2 aréně. Jaký sázkový kurz je vypsaný na oba bojovníky a kdo bude vítězem spanilého galavečera?

Kdo je kurzovým vítězem a kdo se popasuje s rolí outsidera? Podle kurzu je na tom lépe Karlos Vémola. Na něj vystavili 1.26. Pokud tedy teď vsadíte 1000 Kč, vyhrajete 1 260 Kč. Některé sázkové kanceláře si z této výhry nebo při jejím vsazení mohou vzít určité peníze za zpracování sázky.


 TipsportFortunaSazkabet
Karlos Vémola1,201,301,20
Attila Végh4,043,214,10

Na Attilu Végha je vypsaný kurz 4. Pokud tedy Attila vyhraje, za tisíc korun dostanete tisíců čtyři. Kurzy se mohou do zápasu ještě změnit. Tak na koho si vsadíte?

vegh vs vemola online
Kurzové sázky na Vémolu vs. Végha. #oktagon15

Můžete sledovat Oktagon 15 přímo v O2 aréně, nebo se podívat online pomocí Oktagon televize nebo O2 TV Sportu. Předprodej na televizi stojí 9,99 eur (255 Kč), v den akce se cena zvedá na 12,99 eur (330 Kč). Máte-li O2 TV, je možné sledovat hlavní kartu od 20:00. Pokud však chcete sledovat i první zápasy, je nutné si zaplatit Pay Per View (PPV).

Karta bojovníků

Hlavním lákadlem do O2 arény bude Karlos Vémola vs. Attila Végh. Pokud se těšíte na těžkou váhu a velké granáty, je tu zápas Martínka s Peštou. Velkým oblíbencem je Gábor Boráros, který dostane do Oktagonu brazilce Brito. Mediálním zápasem je Benko vs. Štáfek.

Karta bojovníků (Foto: Oktagonmma.cz)
Karta bojovníků (Foto: Oktagonmma.cz)

Ceny vstupenek na Oktagon 15

Ceny běžných vstupenek se pohybují v rozpětí 990 Kč až 4 990 Kč. Zájemci si také mohou zaplatit exkluzivní balíčky služeb, s nimiž můžete získat třeba exkluzivní pohled do zápasového zázemí:

  • VIP Gold za 9 990 Kč
  • VIP Platinum za 24 990 Kč
  • VIP All In za 34 990 Kč

Nárok na vstup do vyhrazených sektorů má držitel průkazu ZTP/P (pouze vozíčkáři) a jeho doprovod. Cena vstupenky činí 990 Kč + 1 Kč za doprovod.

Kde můžete livestream sledovat?

Kdo nemůže být u zápasu naživo, určitě ho zajímá, jak a kde se dá jedinečná show sledovat u obrazovek. Předpokládá se nejen rekordní návštěvnost přímo v O2 aréně, ale také rekordní sledovanost.

Dostupný přenos ze zápasu bude na O2 TV Sport. Pokud patříte právě mezi vyznavače MMA, nejlépe uděláte, jestliže si zakoupíte balíček Sport Pack. Pochopitelně na O2 TV uvidíte živé vysílání.

Sportovní přenos lze sledovat na počítači, případně také prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. MMA zápasy můžete sledovat také v aplikaci kurzových společností, avšak, musíte si v aplikaci v telefonu na nějaký ze zápasů vsadit.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet