Mobilní telefony

LG připravuje čtyřjádrové monstrum

lg logo final
Hlavní TAG » LG

Ačkoliv to s LG nevypadá zrovna růžově, rozhodně to neznamená, že by se vzdávali. Po internetu zase začínají kolovat spekulace o novém monstru s logem tohoto výrobce. Mělo by se jednat o monstrum atakující Samsung Galaxy S3, kdy a jestli vůbec přijde nevíme, přesto si pojďme zaspekulovat.

LG 4X HD 31

Jeho kódové označení zní LS970, v budoucnosti by měl tento model nést jméno LG G. Jeho srdcem se stane čtyř jádrový procesor o taktu 1,5 gigahertzu na jádro.

Pravděpodobně to nebude Nvidia Tegra 3, ale stane se jím OMAP5 z dílny Texas Instruments. Přední straně bude dominovat obří 4,7 palcový displej disponující HD rozlišením. Senzorová tlačítka pod displejem symbolizují přítomnost Androidu 4.0 ICS.

Bude podporovat LTE, a tak bude dostupný pro americký a asijský trh, do Evropy by se ale měl dostat také. Co se designu týče, měl by být velmi podobný vlajkové lodi tohoto výrobce, kterou je LG Optimus 4X HD. Liší se jen v několika parametrech. Ze strany LG jde hlavně o to, aby mělo přímého konkurenta Galaxy S3.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony