MWC 2012 – vlaštovka LG Optimus VuNapsal: 08/02/2012 2 comments 1181 shlédnutí

S blížícím se MWC 2012 stále unikají nové informace o různých zařízeních. Jihokorejské společnosti LG dnes unikl již třetí, za to jeden z nejzajímavějších smartphonů, se kterými se můžeme u tohoto giganta setkat.

Podle dostupných informací to vypadá, že zaútočí na Samsung Galaxy Note.

Jihokorejci přichystali pro telefon název LG Optimus Vu. Měl by disponovat pětipalcovým displejem s nestandardním poměrem stran 4:3. Další specifikace jsou vcelku všední. V jádru bude bít křemíkové srdce Snapdragon o taktu 1.5 gigahertz, jedná se o dvoujádrový procesor.

O zbytek výpočetních operací se postará 1 gigabajt paměti RAM. Fotografie a videa má na starost osmi megapixelový fotoaparát s možností natáčet video ve Full HD rozlišení /1080 p/.

Jestli se jedná o planý poplach, nebo o telefon, který LG doopravdy představí a pošle do distribuce, můžeme jen spekulovat. Jestli se tak ale doopravdy stane, budeme mít co dočinění s velmi zajímavým přístrojem, jež bude nemalou konkurencí pro tabletofon od Samsungu.

S poměrem stran čtyři ku třem a obří zobrazovací plochou, se ve změti šedých myší dnešního mobilního světa jen tak neztratí. Doufejme, že se s ním za necelé dva týdny setkáme ne Mobile World Congressu a budeme vám moct přinést bližší informace.Slova napsal

Martin Kohout

Správa a content webů. Pracovně s Applem. Technologické novinky o smartphonech.

Web: https://freebit.cz

Komentáře (2)

Dost zajímavej poměr stran, snad najde využití v dnešním světe 16:9. Ale nechme se překvapit, LG ví.

Odpovědět

[…] z nich se stal zajímavý přístroj LG Optimus Vu, bohužel bude prozatím k dostání pouze v domovské Jižní Korei. Uvidíme, zda se v LG […]

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!