Mobilní telefony

MWC 2012 – vlaštovka LG Optimus Vu

lg logo final
Hlavní TAG » LG

S blížícím se MWC 2012 stále unikají nové informace o různých zařízeních. Jihokorejské společnosti LG dnes unikl již třetí, za to jeden z nejzajímavějších smartphonů, se kterými se můžeme u tohoto giganta setkat. Podle dostupných informací to vypadá, že zaútočí na Samsung Galaxy Note.

MWC 2012 - vlaštovka LG Optimus Vu

MWC 2012 – vlaštovka LG Optimus Vu

Jihokorejci přichystali pro telefon název LG Optimus Vu. Měl by disponovat pětipalcovým displejem s nestandardním poměrem stran 4:3. Další specifikace jsou vcelku všední. V jádru bude bít křemíkové srdce Snapdragon o taktu 1.5 gigahertz, jedná se o dvoujádrový procesor.

O zbytek výpočetních operací se postará 1 gigabajt paměti RAM. Fotografie a videa má na starost osmi megapixelový fotoaparát s možností natáčet video ve Full HD rozlišení /1080 p/.

Jestli se jedná o planý poplach, nebo o telefon, který LG doopravdy představí a pošle do distribuce, můžeme jen spekulovat. Jestli se tak ale doopravdy stane, budeme mít co dočinění s velmi zajímavým přístrojem, jež bude nemalou konkurencí pro tabletofon od Samsungu.

S poměrem stran čtyři ku třem a obří zobrazovací plochou, se ve změti šedých myší dnešního mobilního světa jen tak neztratí. Doufejme, že se s ním za necelé dva týdny setkáme ne Mobile World Congressu a budeme vám moct přinést bližší informace.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

1 Komentuj

  1. Dost zajímavej poměr stran, snad najde využití v dnešním světe 16:9. Ale nechme se překvapit, LG ví.

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony