Tiskové zprávyZe světa IT

Ocenění: Model BH6320C a BH7420P

Mimo vysoce kvalitních televizí dodává LG na český a slovenský trh i domácí kina, přinášející realistický zvuk. Zákazníci se o tom mohou přesvědčit v posledním čísle časopisu dTest, což je jedna z největších autorit v oblasti testování výrobků na českém trhu.

2.1 reproduktory LG BH6320C

Na předních místech se umístila kina od LG jak v kategorii 2.1, tak 5.1. Jako „výhodný nákup“ byly oceněny modely LG BH6320C a LG BH7420P. Nezávislá organizace TEST, vydávající časopis dTest, za dobu svého působení otestovala již tisíce výrobků. Jedná se o nezávislé sdružení, které nepřijímá žádné reklamní zakázky a inzerenti tak nemohou ovlivňovat výsledky testů. V hloubkovém testu systémů 5.1 obstál model LG BH7420P.

Časopis dTest ho označil za „výhodnou koupi“ a navíc skončil jen pouhá dvě procenta za vítězem testu. Mimo klasických hodnocených kategorií jako jsou zvuk a obraz musíme vypíchnout dvě, kde si vedl o dost lépe než konkurence. Jedná se o spotřebu energie, kde v první pětce neměl soupeře, a čtení poškozených médií.

Navíc časopis vypíchnul dobrý zvuk, obsluhu, vysoký výkon ve stero režimu, hlasitý subwoofer, 4pásmový ekvalizér a přímou komunikaci s dalšími wi-fi zařízeními.

5.1 reproduktory LG BH7420P

„Pro mnohé televizní fajnšmekry je někdy zvuk podstatnější než obraz, protože obraz je ve většině případů srovnatelný. Jsme rádi, že dTest takto ocenil naši snahu přinést zákazníkům co nejkvalitnější a nejpůsobivější sledování oblíbených pořadů a filmů,“ říká Martin Malý, tiskový mluvčí LG Electronics.

Ani méně výkonné domácí kino LG BH6320C se mezi konkurencí neztratil. V kategorii 2.1 vynikal stejně jako předchozí model ve spotřebě elektrické energie a čtení poškozených médií; v klasických kategoriích se držel na špici. Ve srovnání s dalšími pěti přístroji skončil na druhém místě a byl také označen jako „výhodný nákup“.

O LG Electronics CZ

Firma LG je silnou korejskou společností, která se svojí více než 50letou tradicí patří mezi světové lídry a technologické inovátory ve spotřební elektronice, domácích spotřebičích a mobilních komunikacích. Regionální pobočka LG Electronics CZ patří na českém a slovenském trhu mezi přední hráče v prodeji spotřební elektroniky.

Nabízené portfolio LG na českém trhu je rozděleno do pěti kategorií: Spotřební elektronika, Domácí spotřebiče, Klimatizační jednotky, Mobilní telefony a Informační technologie. Česká pobočka LG Electronics byla založena v roce 2003, o dva roky později přibyla kancelář v Bratislavě.

Zaměstnává více než 120 zaměstnanců, přičemž roční obrat se pohybuje v řádu miliard korun. Ve skupině LG pracuje více než 84 tisíc lidí, ve 112 provozech, v 81 dceřiných společnostech na celém světě. Produkty společnosti LG zaručují vysokou kvalitu, inovativnost a osobitost.

V roce 2011 získala společnost LG ocenění asociace EISA za „Nejlepší řešení 3D domácího kina“ a „Nejlepší přehrávač kombinovaný se systémem prostorového zvuku“. LG se pravidelně účastní soutěží Red Dot Design Award, iF Design Award a Industrial Design Excellence Award (IDEA). V letošním roce se společnost LG Electronics CZ stala v České republice generálním partnerem Digital 3D filmu Avengers.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Tiskové zprávy