» Mobilní telefony» Ze světa IT

Nokia Lumia 900 u operátora Rogers

Kanadský poskytovatel bezdrátových přenosů Rogers oznámil dostupnost nového smartphonu Lumia 900. Nokia se ale v těchto dnech topí s nemilou chybou.

Zaostává její softwarové vybavení a působí uživatelům nemilé datové potíže.

Tento problém zatím řeší kreditem 100 USD /1 900 Kč/, který bude dobíjet na SIM karty uživatelů amerického operátora AT & T.

Dle prohlášení se společnost právě v těchto dnech s problémem pere. Jedná se pouze o softwarovou chybu, která by měla být zalepena koncem příštího týdne.

Chcete-li osvěžit paměť, 4.3 palcový AMOLED dotykový displej, 1.4 GHz procesor Scorpion, 512 MB ​​RAM, 16 GB úložného prostoru, 1.3 přední VGA, 8 megapixelový fotoaparát, GPS, 4G LTE podpora, WiFi a Bluetooth.

Nokia Lumia 900 v těle ukrývá baterii o kapacitě 1830 mAh, která bude napájet křemíkové čipy na desce, o chod se postará Windows Phone 7.5 Mango.

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

  Mohlo by se Vám líbit

  2 Komentáře

  1. […] Dalším nadějným výstřelem do tmy se stala pověstná Finka. Nokia Limia 900 na tom nebyla o moc lépe. Hned po uvedení na trh měla problémy s datovými přenosy. […]

  2. […] se společnosti moc nepovedl, za tím stojí fakt, kterým se potácela skoro celá řada Lumií. Problémy s přenosy dat byly u těchto telefonů na denním […]

  Komentuj článek »

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky » Mobilní telefony