Tiskové zprávyZe světa IT

Mobilní aplikace pro každého sportovního nadšence

Endomondo Logo e1452879174584

Chcete-li být v obraze o tom, jakých výkonů během svých tréninků dosahujete, zdali se postupně lepšíte a plníte předepsané kvóty, stáhněte si do svého chytrého telefonu sportovní aplikaci. Nabídka na trhu je skutečně široká pro všechny mobilní operační systémy, nejen pro kralující platformu Android. Obohaťte tedy svého miláčka další vychytávkou a užívejte si oblíbených sportovních aktivit ještě o kousek více.

Sport Tracker

Tato aplikace vám bude sympatická hned od první „spolupráce“. Zaujme příjemným lookem, velkým výběrem aktivit i jednoduchostí ovládání a efektivitou. Není se tedy čemu divit, že je nyní Sport Tracker mezi uživateli dosti rozšířený. Pro mnohé velmi podstatná informace – Sport Tracker je k dispozici ke stažení zcela zdarma pro systém Android, iOS, Windows Phone, Nokia či Bada. S touto aplikací můžete zaznamenávat běh, chůzi, jízdu na kolečkových bruslích, cyklistiku, lyžování a mnoho dalšího.

Sports Tracker Logo

Sport Tracker je k dispozici ke stažení zcela zdarma

Po každém tréninku vám Sport Tracker zhodnotí délku trvání cvičení, uraženou vzdálenost, aktuální, průměrnou i nejvyšší rychlost, spálené kalorie, výškové převýšení, grafické vyhodnocení a tak podobně. Užitečné je zejména vytvoření si vlastního účtu, s nímž budete moci své statistiky, všechno výkony a křivky výkonnosti detailněji pozorovat posléze na webu, třeba i ze svého PC.

Samozřejmostí je možnost sdílení činnosti na sociálních sítích i s fotografiemi, které pořídíme během cesty. Podobných aplikací je dnes na trhu rozhodně spousta a úvahy, která z nich právě vám nejvíce sedne, je nasnadě. Nicméně ve prospěch tohoto sportovního pomocníka jednoznačně hovoří fakt, že jen málo z nich toho dokáže nabídnout zdarma tolik, co Sport Tracker.

Vhodné k posilovacím cvikům

Dané programy vám mohou ulehčit úskalí posilovacích cviků doma nebo v posilovně a to zejména, pokud jste začátečník a nevíte, s jakou intenzitou začít. Aplikace Just 6 weeks pro Android či Six Week Training pro Windows Phone. Zde si z nabídky vyberete, jakého cíle byste rádi za 42 dní dosáhli, a systém vám připraví plán šitý na míru. Díky postupnému zvyšování nároků u vás nedojde k náhlému přepnutí, kdy se nebudete moci týden ani hnout.

Dřepování, kliky, sedy-lehy, shyby nebo více různých činností najednou. Tipování, zdali vámi zadaný úkol splníte či ne, jsou zbytečné! Nastavte si cílové hodnoty, precizně dbejte předepsaných pokynů a můžete si být svým úspěchem jisti. Pro Nokii se nabízí Barbell Gym Tracker a iOS kupříkladu Fitness Pro.

Tato dvojice již předpokládá s větší návštěvností posilovny. Informuje vás o sportovních výkonech a u Barbell Gymu si můžete vytvářet cvičební plány i na dlouhé týdny dopředu. Všechno výše zmíněné programy jsou stažitelné zcela zdarma. Zvláštní aplikace nabízí pro jednotlivý druh posilovacího cvičení i Runtastic. Runtastic PRO Squats, Pull-Ups, Push-Ups vás budou opět motivovat na cestě k dosažení fitness snům a jsou k dispozici pro majitele systému iOS, Android a Windows.

Endomondo

Tato novější sportovní aplikace disponuje kromě klasických funkcí i řadou důvtipných myšlenek. Můžete si opět vybrat mezi základní, neplacenou variantou, nebo si pořídit verzi placenou, která vás vyjde na 125 Kč. V rámci plnohodnotné verze se můžete těšit z intervalových tréninků s audio koučem, který vás bude burcovat k ještě lepšímu výsledku. Nastavte si zde například počet kilometrů, které byste rádi v daném čase za půl roku uběhli a Endomovo trenér vám vytvoří detailní rozvrh. Velmi zajímavý je i tzv. nízkoenergetický mód, který prodlužuje výdrž baterie během dlouhých tréninků.

banner_pro

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Tiskové zprávy