Mobilní telefony

Mobilní mánie pokračuje. Kdy bude nový iPhone 9 představen?

apple iphone logo finalni
Hlavní TAG » iPhone

Vydání každého nového iPhonu je vždy ve světě moderních technologií velkým tématem a událostí, na kterou se těší řady uživatelů po celém světě.

A není divu, produkty firmy Apple jsou považovány za vlajkovou loď v rámci chytrých zařízení obecně a určují tak trendy, které se další výrobci snaží dohnat. Z toho důvodu jsou pak na iPhony kladeny ty největší nároky a nejinak tomu bude i v případě nového iPhonu 9, který bude pravděpodobně nést i název iPhone SE 2.

iPhone 9 (SE 2) už je na cestě?

Přestože se původně zdálo, že si na vydání nového iPhone s číslovkou 9 ještě nějaký ten čas počkáme, již nyní se objevují zprávy, že se nemusí jednat zase až o tak dlouhou dobu. Pozdvižení v těchto dnech vyvolal především fakt, že se telefon objevil v rámci inzerce na jednom čínském e-shopu, jenž už telefon inzeruje. Přestože náhledový snímek produktu je překrytý červeným závěsem, je to dost možná známka toho, že se začíná něco dít.

Dalším signálem je pak to, že si kdosi povšiml, že americká telekomunikační firma Verizon očekává příchod nových levných iPhonů. Podobných, avšak už ne tak zásadních důkazů, se od té doby objevují spousty. To ale vždy, když lidé hledají potvrzení svých domněnek. Tudíž pravda bude asi někde uprostřed.

Kdy vyjde iPhone 9 od Applu?

Přesné datum, kdy si budeme moci nový iPhone zakoupit, ještě neznáme. Nejčastěji se však skloňují první dny května letošního roku. Obdobné je to také v případě informace, kdy vůbec dojde k samotnému představení telefonu. Toho se dočkáme patrně již za několik dní, a to 14. dubna.

Nicméně ani toto datum není oficiálně potvrzeno a jedná se o zprávu v rámci spekulací. Ovšem obvykle se takové spekulace stávají skutečností, jakmile se v obdobné míře objevují u různých zdrojů současně. Tak jako tak, nezbývá nám nic jiného než být trpěliví a doufat, že uvedené spekulace jsou skutečně pravdivé a iPhone 9 půjde do prodeje co nejdříve.

Pakliže jako spousta dalších fanoušků produktů z jablečné rodiny čekáte na nový iPhone, více informací si můžete přečíst zde. Najdete tu veškerý souhrn dosud dostupných informací, a to včetně očekávaných technických dispozic a specifikací, jimiž bude nový smartphone od Applu disponovat.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony