Mobilní telefony

One: O něco krásnější se dřevem

oneplus logo freebit
Foto: OnePlus

Chytré telefony se stále vyvíjejí. Zároveň s tím i různé doplňky, které tvoří malá chytrá zařízení ještě zajímavější. Příkladem jsou například zadní kryty, jejichž výroba se od počátku dosti změnila. Nejdříve byl obrovský hit plast, dá se říci, že všechno se vyrábělo jenom z plastu. Ano, takový plastový zadní kryt smartphonů měl své kouzlo.

Ale bohužel, bylo to vysoce nepraktické. Přešlo se proto na jiné trošku odlišné a prémiové materiály, na kterých nebude jen tak vidět malinkaté škrábnutí. Bamboo, neboli bambus přichází na řadu. S tímto typem zadního krytu přišla i americká společnost ADzero, která mobilnímu světu představila svůj model Bamboo. Nicméně je podle jejich webové stránky asi vidět, že se na trh tento telefon nikdy nedostane.

One Bamboo Logo

Uvidíme, jak na tom bude „Killer“, který nabízí výbavu, kterou jinde za tyto peníze určitě neseženete. Na víceméně stejný styl nastoupil i velice populární telefon OnePlus One, který je oblíbený kvůli svému levnému a kvalitnímu vybavení. Tento smartphone navíc oplývá stylovým a celkem povedeným designem. Tím se kdejaká chytrá placka pochlubit nemůže. OnePlus One vypadá sice dobře i v základu, avšak více upoutá s originálním zadním krytem z prémiového materiálu.

První telefon, který dobře hoří! Ano, je to tak! Neboť před nedávnem byl oficiálně představen nový originální kryt. Proč originální? Je totiž vyroben ze dřeva. Kryt nazvaný „Bamboo StyleSwap Cover“ stojí na stránkách OnePlus One necelých padesát dolarů (49 dolarů), což pro nás znamená cca tisíc korun.

Chcete zadní kryt u svého mobilního telefonu ze dřeva? Svěřte se nám do komentářů…

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony