Mobilní telefonyZe světa IT

MOTOLUXE XT685 od Motoroly v Číně

motorola logo new

Nedávno zavítal jeden mobilní produkt do USA, dnes tu máme zprávu o tom, že Motorola právě uvolnila smartphone, který pohání systém Android 4.0 ICS.  Jmenuje se MOTOLUXE XT685, měří v pase necelý centimetr a vlastní 4 palcový displej.

MOTOLUXE XT685 ukazuje své kvality zatím v Číně

MOTOLUXE XT685 ukazuje své kvality zatím v Číně

Srdcem tohoto telefonu se stává jednojádrový procesorARM Cortex-A5 taktovaný na 1 GHz. Dalším plusem je větší operační paměť, která je postavena na hodnotě jednoho gigabajtu, což je u low-endových telefonů spíše kladná výjimka. Na zadní straně smartphonu narazíme samozřejmě také na optiku, jež nepatří mezi optické lajdáky. Zde se setkáme s 8 MP čipem pro nejnáročnější scény a momentky.

„Motorola dělá chytré telefony, které posouvají hranice mezi módou, technologií a výpočetním výkonem,“ řekl Frank Meng, senior viceprezident a prezident pro oblast Číny, Motorola Mobility. „Tento nový, silnější MOTOLUXE XT685 nastavuje nový standard s jeho úžasnou kombinací stylu, výkonu a hodnot.“

Motorola MOTOLUXE XT685 je k dispozici zatím v Číně v přepočtu za přibližně 6 500 korun, pro Evropu je dostupnost zatím ve hvězdách. Co na ni říkáte? Má Motorola pod taktovkou společnosti Google naději na úspěch? Je to telefon do vaší kapsy? Nebo by jste si raději pořídili jiný chytrý telefon? Rozhodně se podělte do komentářů.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony