Mobilní telefony

Nejlepší vlajkový telefon, který si můžete koupit od OnePlus

oneplus logo freebit
Foto: OnePlus

Nejlepší vlajkový smartphone, který si můžete koupit od čínské společnosti OnePlus. Značka OnePlus je čínská mobilní firma, která se chlubí velice levnými vlajkovými smartphony na trhu. Ovšem, mnoho jiný značek mobilních telefonů, které si navzájem konkurují, se o tuto pozici pasují také.

Mezi konkurující společnosti patří především americký Apple, Samsung nebo čínské Xiaomi. Nové mobilní telefony se porovnávají podle daných kritérií, které bývají nejdůležitější pro kupujícího:

  • Velikost displeje: od minulosti, kdy byl displej telefonu skoro nečitelný, se výrobci hodně polepšili. Displeje jsou větší, takže je na nich více vidět. Zároveň je ale velikost telefonu rozhodující pro držení, abyste mohli psát a zároveň nebyl displej moc veliký na přetahování prstem.
  • Výkon: rychlost telefonu je také klíčová. Nikdo nechce mít telefon, kde bude čekat 5 minut, než se vůbec načte.
  • Fotoaparát: klasické fotoaparáty jsou dnes již přežitek. Jste tak nuceni nosit něco navíc, zatímco telefon máte u sebe vždy. Když udělá ještě krásné fotky, je to příjemný bonus.
  • Cena: čím větší kvalita telefonu, tím větší cena samozřejmě.
Smartphone OnePlus 7 Pro
Smartphone OnePlus 7 Pro

Aby se mobilní zařízení prodávaly, je nezbytné, aby vycházely neustály nové modely, které půjdou s dobou a zároveň si budou konkurovat. Pro každého potencionálních zákazníka je výhoda ve velikém výběru a zároveň také v porovnání pořizovacích cen.

OnePlus 7 Pro: vlajka z Číny

Značka OnePlus představila svůj nový mobilní telefon, který se zaměřil opravdu na vše, na co si vzpomenete. Telefon naleznete na trhu od června tohoto roku. Jeho pořizovací cena se většinou pohybuje kolem 17 – 18 tisíc korun, záleží na daném prodejci. K příchodem nové verze se starší verze jako například OnePlus 7, stal levnější.

U této značky se jedná o nejvíce pokročilou obrazovku. Jedná se o Fluid AMOLED, která má 6,67 palců. Vzhled mobilu je krásně zaoblený. Je tak snadné si více vychutnat sledování nebo lépe přetahovat prstem přes displej.

Fotoaparát má 3 tři různé druhy, které jsou na zadním krytu. Mezi základní patří hlavní kamera, která má 48MPx. U OnePlus je to zatím největší rozšíření, kterého se telefony dočkaly. Dále můžete využít ultra širokoúhlý objektiv, který vám zvýší rozsah fotek o přibližně 50 %. Pokud fotografujete na dálku, můžete využít až 3x větší optický zoom.

Operační systém telefon Android 9.0

Telefon se také pyšní vyšší výdrží baterie. Klasické nabíječky se totiž při zahřátí začnou zpomalovat. Warp Charge 30 zajišťuje nabíjení, při kterém se nic nepřehřívá. Telefon se nezačne přehřívat ani tehdy, když hraje hry a zároveň nabíjíte.

Nejlepší vlajkový telefon, který si můžete koupit od Xiaomi

Smartphony, které si můžete koupit od Xiaomi

Dalším výhodou telefonu je 12 GB RAM a samotná vnitřní paměť telefonu, která má 256 GB. Paměťové karty se už moc nepoužívají, takže ani v tomto modelu ji nenajdete. Telefon je vybaven reproduktory Dolby Atmos, které zaručují výkonný a čistý zvuk, nemůžete si tak vychutnat písničky bez zbytečného šumu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony