Internet >Novinky ze světa IT >Software >

Aukro na telefonech s Windows Phone

Nejaktivnější česká aukční síň vydává aplikaci pro Windows Phone. Je jí Aukro. Díky této softwarové aplikaci společnost pokrývá již čtyři mobilní platformy.

Společně s tímto aplikačním softwarem nezmeškáte na cestách žádnou aukci, s citem vás také osloví při blížícím se konci. Pokud vlastníte třeba Lumii 900, můžete vyzkoušet běh aplikace naživo.

„Windows Phone je posledním operačním systémem, který chyběl v nabídce našich aplikací,“ říká Jiří Budinský, specialista pro mobilní marketing z obchodního portálu Aukro, a dodává: „Při vývoji jsme vycházeli ze specifik, které Windows Phone poskytuje, díky tomu můžou uživatelé využít nové funkce.

Vývoj české verze aplikace pro Windows Phone trval přibližně dva měsíce. „Celý proces byl až překvapivě hladký, takže jsme měli možnost soustředit se na detaily. Jako poslední byla přidána funkce sledování aktuálně nejvyššího příhozu, o kterou nás žádali naši uživatelé, “ říká Jiří Budinský.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Internet >