Internet

Neomezeně: T-Mobile pružně reaguje

t-mobile logo final
Foto: T-Mobile

S revolučními tarify se před pár dny vytáhla Telefónica O2, jež reaguje na tlak českých uživatelů mobilních sítí, nicméně k tlaku přispívají i virtuální operátoři a ČTÚ. Dnes se pod tlakem ocitl také T-Mobile, jež pružně reaguje na FREE tarify O2 a Vodafonu. Je právě teď ten správný čas si pořídit paušální tarif?

Neomezeně: T-Mobile pružně reaguje

Neomezeně: T-Mobile pružně reaguje

Stejně jako modré bublinky přichází i T-Mobile s neomezeným tarifem za 749 Kč včetně DPH, samozřejmě ale s upsáním na 2 roky. K tarifu, stejně jako O2 dává měsíční limit na data, a to 1000 MB FUP. Cena poslání jedné MMS nás vyjde na 4,90 Kč včetně DPH. Při objednání tarifu v eShopu můžete získat slevu 30 % na první 3 měsíce, což zní v celku lákavě.

Pokud chcete měsíčně ušetřit nějakou tu kačku, operátor nabízí ještě další dva tarify, nicméně však již nejsou neomezené. Tarify „S námi“ nabízí volání a SMS od 19:00 do 7:00 zdarma, do ostatních sítí obdržíte volné minuty, SMS zprávy zdarma, mobilní internet, a to za 273 Kč a 472 Kč včetně DPH. T-Mobile nyní nabízí tři zvýhodněné tarify S námi: „S námi 390“ za 273 Kč/měsíc, „S námi 590“ ze 472 Kč/měsíc a „S námi síť nesíť“ za 749 Kč/měsíc. Další novinky připravujeme a oznámíme je v brzké době.

Tarif „S námi 390“ nyní stojí 273,- Kč/měsíc. Zahrnuje ve variantě HIT (smlouva na dva roky) 56 minut volání a 30 SMS do všech sítí, 20 MB dat a neomezené volání + SMS v síti T-Mobile mimo špičku. U tarifu „S námi 590“ obsahuje měsíční poplatek 472 Kč ve variantě HIT 220 minut volání a 100 SMS do všech sítí, 300 MB dat a neomezené volání + SMS v síti T-Mobile mimo špičku. V neomezeném tarifu „S námi síť nesíť“ za 749,- Kč měsíčně získá zákazník neomezené volání a SMS do všech sítí plus 1 GB dat (prozatím bez možnosti zakoupení telefonu).

Tarifní zvýhodnění jsme připravovali již delší dobu v reakci na přání našich zákazníků a jsme přesvědčeni, že přinášíme nabídku nejlépe pokrývající jejich potřeby. Například zákazníkům v nižších tarifech přinášíme mnohem více volných minut a SMS do všech sítí. Převádíme také nevyčerpané jednotky do příštího období. V neposlední řadě nabízíme v nižších tarifech v rámci paušálu data v nejrychlejší mobilní síti v České republice (na základě řady nezávislých měření). Nižší tarify také stále nabízíme v kombinaci s možností nákupu telefonu za dotovanou cenu.

Nabídka platí při podpisu nové smlouvy, prodloužení stávající smlouvy, změně tarifu nebo přenosu čísla. Všechny zbývající tarify zůstávají v platnosti.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Konečně se čeští operátoři dokopali k něčemu, co alespoň za něco stojí. Určitě to ale mohlo být dříve a nemuseli jsem čekat na další podněty pro koupi paušálu. Proč to ale tak trvalo?, to nikdo neví. Snad se jedná o krizový stav, na který musí reagovat operátoři lákavější nabídkou, aby odřízli virtuální operátory a jiné smetí na CZ trhu.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet