> Internet

Nokia Image Space

Aplikace představena minulý týden, Image Space mobilní aplikace postavena Nokia Research Center teamem, nyní nabízena s telefonem S60 přes stránku Nokia Beta Labs. Image Space je tu proto, aby lidé všech zemí mohli rychle sdílet fotografie pořízené s telefonem přes Flickr, účet propojení je samozřejmě zapotřebí.

Dále musíme nechat fota sloučená k tomu, aby šlo realizovat prostorové prohlížení. Použití geotagging a orientace v metadatech obrázků, Nokia a experimentální app služba vytvoří 3D prezentaci místa, za předpokladu, že je na fotky dostatek místa.

Image Space mobilní aplikaci lze použít s telefony S60 5.0, které mají vestavěnou GPS, N97 a N97 mini je jedním ze dvou testovaných modelů, na které tato aplikace opravdu sedne. Další informace a návody můžete také vidět na prezentačním videu těsně pod.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Internet