Mobilní kancelář Nokia Asha 302Autor: 09/03/2012 1 comments 1742 shlédnutí

Telefonů, které leží téměř na dně nabídky je spoustu, bývají označené změtí písmen a číslic, a tak si jen málo které zapíšeme do paměti.

Finská Nokia se svou řadou Asha je na tom trošku jinak, její modely Touch and Type nabývají čím dál větší popularity a není zase tak těžké si je zapamatovat.

Doufejme, že se do našich pamětí zaryje sympatická Nokia Asha 302. Jedná se o telefon klasické konstrukce nesoucí 2,4 palcový displej položený na šířku.

Tři sta dvojka se hodí jako levná kapesní kancelář, nabídne dobře zpracovanou klávesnici QWERTY a propracované kancelářské aplikace. Jsou jimi push e-mail, kalendáře a synchronizace kontaktů pomocí Mail for Exchange.

Připojíte se přes Wi-Fi, Bluetooth a microUSB. Asha nabídne uživatelskou paměť 256 MB, rozšiřitelnou o microSD karty. Systémem kolujícím v jejích žilách se stal Nokia Series 40 Asha. Energii bude zajišťovat dostatečný 1320 mAh článek. Fotky pořídíte v kvalitě tří megapixelů.

Její cena se bude pohybovat okolo 3000 korun, a tak se nejspíš bude těšit úspěšnosti.Autor

Martin Kohout

V ruce iPhone. Technologie. Novinky. Smartphone.

Web: https://freebit.cz

Komentáře (1)

[…] žilách by měl kolovat továrně uzavřený systém Series 40 známý například z modelů Asha 302 a 202. O nové podobě systému se vcelku živě diskutuje. Měl by se inspirovat u podle mě velmi […]

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!