Internet

Nová funkce na YouTube. Dejte si od sledování videií pauzu

Foto: YouTube
Foto: freebit.cz, Tag: YouTube

Určitě to znáte. Jdete si zapnout jedno video na YouTube a najednou jsou dvě hodiny pryč. Virtuální svět vám zase ukrojil nějaký ten čas z vašeho života. Ono si to člověk ani pořádně neuvědomuje, ale tyto portály nám dokážou „sežrat“ obrovské množství času. Ovšem díky nové funkci, kterou Google na YouTube přidal, nad tím získáme alespoň částečnou kontrolu.

Nově přidána funkce vás ovšem nezačne upozorňovat sama od sebe. Musíte si ji nejprve nastavit, právě podle vašich požadavků. Není to nic složitého a díky jednoduchému návodu níže tuto možnost každý z vás zprovozní.

Nová funkce na YouTube. Dejte si od sledování videií pauzu

Nová funkce na YouTube. Dejte si od sledování videií pauzu

Nejrychlejší cesta k nalezení a přizpůsobení této omezovací funkce je navštívit nastavení přímo ve vašem profilu, na serveru YouTube. Pokud jste již ve vašem uživatelském nastavení, pak už si jen vyberete záložku “Obecné” a zde vyberete “Připomenout, že si mám dát pauzu”. Nyní už je jen na vás, kdy se má upozornění zobrazit. Vybrat si můžete z minutových intervalů, nastavených od 15 do 180 minut. Funkce může být dostupná pouze pro některé země.

Na serveru YouTube už více neuvidíme zbraně. Youtubeři odcházejí

YouTube je největší internetový server pro sdílení videosouborů. Založili jej v únoru 2005 zaměstnanci PayPalu Chad Hurley, Steve Chen a Jawed Karim. V listopadu 2006 byl zakoupen společností Google za 1,65 miliardy dolarů. Wikipedie.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet