Novinky ze světa ITSmartphone

Čtveřice Samsung DualSimů pro Indii

V Indii pravděpodobně používá telefon celá rodina, a tak Samsung směřuje veškeré Dual-SIM smartphony na východoevropský a asijský trh. Tam se objevují některé modely se dvěma sloty u konkurence. Jmenovitě LG Optimus Net.

A nebyl by to Samsung, aby neodpověděl na konkurenci velkou bombou. Na indický trh uvádí čtveřici telefonů s přídomkem Duos.

Prvním z nich je i v našich končinách úspěšný Glaxy Ace doplněný o třetí jméno. Nezapomeňme také na Ace Plus, který má taktéž co nabídnout. Od klasického Acu se liší podporou GSM a CDMA sítí. Nabídne 3,5 palcový displej HVGA. O pohon se stará křemík s taktem 832 MHz.

Přichází s Androidem 2.3 Gingerbread. Energii do žil mu přilévá článek nesoucí slušných 1630 mAh. Můžete se s ním setkat také jako se Samsungem SCH-i589. Je nabízen za cenu okolo 6 400 Kč, což je absolutně průměrná cena.

Dalšími třemi členy této rodiny jsou Galaxy Y Duos, Galaxy Y Pro Duos a Samsung Star 3 Duos. Ypsilon a Y Pro disponují 3,24 palcovým displejem a Androidem ve verzi 2.3 Gingerbread. Y Pro nabízí navíc Qwerty klávesnici. Oba nesou shodný procesor o taktu 832 MHz.

Těžko říct, proč Samsung neuvolní tyto telefony i pro evropský a americký trh. Potencionální zákazníci tu jsou, už jim jen stačí dát do rukou produkt a o zisky nebude nouze.

1 Komentář:

  1. Ať koukám, kam koukám – vidím Samsung!

Komentuj článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučeno pro vás >

Další novinky > Novinky ze světa IT