Kryptoměny

Nový kurz Bitcoinu předčil očekávání. Překonal totiž 600 000 Kč

Foto: Bitcoin
Foto: pixabay.com, Tag: Bitcoin

Bitcoin předčil očekávání většiny velkých investorů a jeho kurz poslední dny raketově rostl. Za poslední týden připsal přes 100 000 Kč. Nejenom, že s odkupem Bitcoinů pomáhá třeba PayPal, do investic se zapojili také malí investoři.

Kurz raketově roste díky velkým investorů, ale zásadně pomáhá také retail (drobní investoři, lidé). V březnu letošního roku zažil Bitcoin své minimum, když upsal ke kurzu 91 000 Kč. Od té doby se zhodnotil o více jak 240 %.

novy kurz bitcoinu
Nový kurz Bitcoinu předčil očekávání (Foto: coinbase.com)

Je krásné se koukat na to, jak digitální peníze rostou a není na ně upsána žádná inflace. Nejenom, že přibili další investoři, ale i to, že BTC svým držitelům vždy peníze zhodnotil. Pozor však na nákupní horečku, může se zdát, že se kryptoměna dostala na své maximum, a ano, na tento rok už vyšší zhodnocení nečekejte. Bitcoiny musí také konsolidovat a to přijde právě za několik dnů. Můžete pak své finance vložit do krypto-peněženky a počkat na další růst.

Uchovej si kryptoměny bezpečně

Trezor Model T má jen promile reklamací, což z něj dělá zabezpečenou a stabilní digitální peněženku pro uchování privátních klíčů kryptoměn. Pokud svůj Trezor uchráníte před odcizením, jsou data uložená na něm v bezpečí. Model T si zakupte pomocí oficiálního e-shopu zde.

Co je to dvoufaktorové ověřování?

S termínem dvoufaktorové ověřování se lze setkat u spousty zařízení a služeb, jež mají za úkol uchovávat nějakou finanční hodnotu. Jedná se o vyšší úroveň zabezpečení, při níž je krom nutnosti zadávat heslo využíván i takzvaný druhý faktor, který slouží k sekundárnímu potvrzení identity přihlašovaného uživatele.

Takovéto ověřování probíhá nejčastěji pomocí zadání unikátního kódu, jenž vám může přijít třeba SMSkou, nebo si jej můžete vygenerovat z k tomu určené aplikace na mobilu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Kryptoměny