Tiskové zprávy

Nový způsob správy a prohlížení příjmů z YouTube

youtube nastaveni
Foto: pixabay.com, Tag: YouTube

Od března začneme během několika měsíců zavádět oddělený způsob vedení příjmů z YouTube. Místo kombinace příjmů z YouTube s ostatními příjmy ve službě AdSense v jediném platebním účtu budou příjmy z YouTube vedeny v samostatném platebním účtu.

Co to znamená?

Uživatelé, kteří mají příjmy z YouTube i z dalších služeb AdSense, budou své příjmy z YouTube spravovat v samostatném platebním účtu, dostupném ze stránky Platby.

Co je třeba udělat?

Z vaší strany není nutná žádná akce. Postupně budou všechny vaše příjmy z YouTube uváděny v platebním účtu YouTube a budou automaticky uplatňovány případné stávající platební metody nebo vlastní hranice plateb.

Bude to mít vliv na mé příjmy?

Výše příjmů se nezmění, uživatelé s příjmy z YouTube i dalších služeb AdSense budou mít příjmy uvedeny na dvou samostatných platebních účtech. Každý z platebních účtů musí dosáhnout hranice platby, a to může ovlivnit čas výplaty.

Pokud máte nevyplacené příjmy z YouTube, budou převedeny na nový platební účet YouTube. Dříve zaplacené příjmy z YouTube a všechny ostatní příjmy z AdSense zůstanou přiřazeny k platebnímu účtu AdSense.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy