Mobilní telefony

Nubia Z5: Nové high-endy od ZTE

nubia logo freebit
Foto: Nubia

Čínská společnost ZTE světu odhalila novou značku svých smartphonů určených především pro nadšence high-endových modelů s názvem Nubia. Právě v těchto dnech unikly informace o prvním modelu z této řady, který nese jméno Nubia Z5.

Smartphone ZTE Nubia Z5 s Androidem
Nubia Z5: Nové high-endy od ZTE

Hlavními lákadly budou 5 palcový displej s Full HD rozlišením, 13 megapixelový fotoaparát a výkonný čtyřjádrový procesor, u kterého zatím neznáme výrobce ani typ. Předností u těchto telefonů jest precizní displej s vysokým počtem pixelů na palec /ppi/, možná srovnatelný i s modelem HTC Droid DNA, jež je k dispozici prostřednictvím amerického operátora Verizon.

„Ač patří tuzemský mobilní trh mezi nejrozvinutější v Evropě, daří se nám na něm velmi dynamicky růst. Na tento trend chci dále navázat jak v retailovém prodeji koncových zařízení, tak v ještě intenzivnější spolupráci s českými operátory. Významným úkolem bude také představení nové značky Nubia, pod kterou chceme nabízet nejlépe vybavená high-end zařízení,“ uvedl Čchen-čchi.

Přestože je mobilní telefon poměrně velký, jeho tloušťka bude pouze 7.6 mm, což není na čínské poměry vůbec špatné. V některých zemích se dostane do oběhu již během prosince letošního roku, další informace pro vás připravujeme, takže bedlivě sledujte náš web.

Určitě se o své poznatky, doplňující informace či drobné recenze podělte do komentářů níže či pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony