Internet

Oktagon 20 také online! Trhákem bude Karlos Vémola a Alex Lohore

oktagon logo final
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Jubilejní turnaj vyvrcholí titulovou bitvou o pás střední váhy, o něj se utkají Karlos „Terminátor“ Vémola a Alex Lohore. Třiadevadesátá nejlepší střední váha přichází naučit Vémolu slušnému chování poté, co nepodal ruku Mikuláškovi. Veterán Bellatoru, Cage Warriors a pětinásobný šampion se pyšní bilancí 19-5. Zakončí Karlos tento rok s titulem přes rameno? Nebo ho tento zápas pošle do MMA důchodu?

Dnes se uskuteční další turnajový MMA zápas v oktagonu – bude jím online turnaj Oktagon 20, který nabídne několik známých bojovníků – ale i nové tváře. Velkým lákadlem večera bude opět Karlos “Terminátor” Vémola, Milan Daťelinka, David Hošek nebo zatím nepotvrzený Pirát Krištofič.

Oktagon 20. Trhákem bude Karlos Vémola a Alex Lohore (Foto: oktagonmma.cz)
Oktagon 20. Trhákem bude Karlos Vémola a Alex Lohore (Foto: oktagonmma.cz)

Bude se opakovat příběh, který před sebe postavil známého UFC bojovníka a rváče z ulice? Jak vše dopadne a kde zápas můžeme sledovat, se dozvíte v tomto článku. Do kalendáře si uložte datum 30.12.2020 od 18:00. To je ten správný den a čas, kdy proběhne živý přenos zápasů Oktagon 20 online. Uloženo?

V předešlém turnaji v oktagonu jsme mohli sledovat zápas Karlose Vémoly a Václava Mikuláška aka “Baby Jagy”. Určitě už ale víte, jak vše dopadlo. Karlos uškrtil Mikuláška v prvním kole. Nový turnaj můžete sledovat pomocí webových stránek oktagon.tv. Zde se přihlaste ke sledování livestreamu. Živý přenos na stránkách oktagon.tv vyjde na 12,99 euro (344 Kč).

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet