Internet

Oktagon 20 také online! Trhákem bude Karlos Vémola a Alex Lohore

oktagon logo final
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Jubilejní turnaj vyvrcholí titulovou bitvou o pás střední váhy, o něj se utkají Karlos „Terminátor“ Vémola a Alex Lohore. Třiadevadesátá nejlepší střední váha přichází naučit Vémolu slušnému chování poté, co nepodal ruku Mikuláškovi. Veterán Bellatoru, Cage Warriors a pětinásobný šampion se pyšní bilancí 19-5. Zakončí Karlos tento rok s titulem přes rameno? Nebo ho tento zápas pošle do MMA důchodu?

Dnes se uskuteční další turnajový MMA zápas v oktagonu – bude jím online turnaj Oktagon 20, který nabídne několik známých bojovníků – ale i nové tváře. Velkým lákadlem večera bude opět Karlos “Terminátor” Vémola, Milan Daťelinka, David Hošek nebo zatím nepotvrzený Pirát Krištofič.

Oktagon 20. Trhákem bude Karlos Vémola a Alex Lohore (Foto: oktagonmma.cz)
Oktagon 20. Trhákem bude Karlos Vémola a Alex Lohore (Foto: oktagonmma.cz)

Bude se opakovat příběh, který před sebe postavil známého UFC bojovníka a rváče z ulice? Jak vše dopadne a kde zápas můžeme sledovat, se dozvíte v tomto článku. Do kalendáře si uložte datum 30.12.2020 od 18:00. To je ten správný den a čas, kdy proběhne živý přenos zápasů Oktagon 20 online. Uloženo?

V předešlém turnaji v oktagonu jsme mohli sledovat zápas Karlose Vémoly a Václava Mikuláška aka “Baby Jagy”. Určitě už ale víte, jak vše dopadlo. Karlos uškrtil Mikuláška v prvním kole. Nový turnaj můžete sledovat pomocí webových stránek oktagon.tv. Zde se přihlaste ke sledování livestreamu. Živý přenos na stránkách oktagon.tv vyjde na 12,99 euro (344 Kč).

Doporučeno pro vás »

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Internet