Internet

Oktagon 22 online. Trhákem je Vémola a Ďatelinka

oktagon-22-online
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Obhájí Karlos Terminátor Vémola svůj pás, nebo to bude Milan Ďatelinka, který promění svou šanci ve vysněné zlato a stane se šampionem střední váhy?

Vrcholu turnaje OKTAGON 22 bude předcházet i bitva dvou zahraničních bojovníků se světovými zkušenostmi! Pětinásobný šampion Alex Lohoré vyzve řízného Španěla Tata Primeru.

Oktagon 22 okořeněný ostře sledovanou titulovou bitvou

Nabitý turnaj Oktagon 22 okořeněný ostře sledovanou titulovou bitvou uvidíte živě pouze přes PPV na OKTAGON.tv. Pokud si v nejbližších dnech zakoupíte produkty od našeho partnera Deep CBD, dostanete poukaz na PPV pro turnaj Oktagon 22 zcela zdarma.

OKTAGON 22 online
OKTAGON 22 online

K turnaji Oktagon 22 jsme pro naše fanoušky vytvořili i spoustu novinek na našem e-shopu! Limitovaná edice 50 kusů triček k souboji Vémoly s Ďatelinkou, sběratelská edice čtyř plechovek v dárkových boxech, kterých je jen 1000 na světě a mnoho dalšího. Zásoby se tenčí, tak neváhejte a podívejte se na náš e-shop. Živý přenos na stránkách Oktagonu vyjde jinak na 12,99 euro (344 Kč).

ORGANIZACE OKTAGON MMA

OKTAGON MMA je největší Česko-Slovenská organizace, která pořádá turnaje bojových sportů u nás. Zakladatelé a zároveň jeho majitelé jsou Pavol Neruda a Ondřej Novotný.

OKTAGON ročně pořádá hned několik turnajů v těch největších českých a slovenských arénách či městech. Mimo to připravuje pro všechny sportovní fanoušky jedinečnou reality show s profesionálními bojovníky zvanou OKTAGON VÝZVA. Připravuje také týdeník OKTAGON MAGAZÍN, který mapuje scénu bojových sportů.

Oblíbený PROJEKT X, který sledoval cestu obyčejného člověka až do klece, PROJEKT Y – čistě ženskou MMA reality show a v neposlední řadě talkshow o bojovnících a lidech ze scény OKTAGON Majk. Organizace má nyní více než 450.000 fanoušků na sociálních sítích a YouTube, kde naše videa měla jen za rok 2019 přes 30 mil. zhlédnutí.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet