Tiskové zprávy

Opera představuje „Crypto Browser Project“ v betě. Nabízí přístup k Web 3.0

web 3 opera crypto
Foto: opera.com, Tag: Opera

Opera, společnost stojící za populárním, multiplatformním webovým prohlížečem, dnes představuje svůj projekt „Crypto Browser Project“, který uživatelům nabízí přímý a bezproblémový přístup ke službám Web 3.0 (Web3) s beta verzemi. Okamžitě k dispozici pro Windows, Mac a Android.

Nová beta nabídka vychází vstříc krypto-nativním a krypto-zvědavým, přičemž Web 3.0 staví do popředí zájmu při procházení. Opera se svým projektem krypto-prohlížeče hodlá usnadnit než kdy jindy procházení decentralizovaných aplikací (dApps), her a platforem metaverse pro bezproblémovější multiplatformní zážitek. Prohlížeč je vybaven agregátorem zpráv a dat s názvem „Crypto Corner“ – vyhrazeným prostorem s klíčovými informacemi včetně kryptografických zpráv, cen krypto aktiv a poplatků za gas (u ETH), kromě krypto událostí, airdropů a dokonce podcastů.

Opera je jedním z nejbezpečnějších prohlížečů ochrany osobních údajů

Prohlížeč Opera je již jedním z nejbezpečnějších prohlížečů ochrany osobních údajů na světě díky své VPN bez přihlášení a nativnímu blokování reklam a sledování. Prohlížeč kryptoměn integruje stejné špičkové standardy a služby s novou sadou nových funkcí, díky nimž je používání nového webu založeného na blockchainu stejně snadné jako přístup k Web 2.0.

Opera oznamuje beta verzi nového webového prohlížeče s vestavěnou krypto peněženkou
Opera oznamuje beta verzi nového webového prohlížeče s vestavěnou krypto peněženkou

Jorgen Arnesen, EVP Mobile v Opeře, říká: „Zájem o Web3 neustále roste, ale žádné ze stávajících možností procházení webu, které jsou dnes nabízeny, není vytvořeno tak, aby vytvořilo bezproblémové a bezpečné uživatelské prostředí na decentralizovaném webu. Projekt Crypto Browser od Opery slibuje uživatelům jednodušší, rychlejší a soukromější Web3. Zjednodušuje uživatelskou zkušenost Web3, která je pro běžné uživatele často matoucí. Opera věří, že Web3 musí být snadno použitelný, aby decentralizovaný web dosáhl svého plného potenciálu.“

Vydáváme naši beta verzi do světa, abychom získali zpětnou vazbu od krypto komunity a společně ji vybudovali vpřed ,“ dodal Arnesen.

Crypto Wallet v projektu Opera Crypto Browser Project na mobilu a PC

Patří mezi ně přímý přístup k decentralizovaným burzám, NFT založeným na Web3 a herním Dapps, stejně jako integrovaná podpora telegramů a Twitteru – přístupná přímo z postranního panelu prohlížeče. Vestavěná non-custodial peněženka bude zpočátku podporovat Ethereum v beta verzi, ale brzy rozšíří interoperabilitu napříč hlavními sítěmi a pojmenovacími systémy prostřednictvím partnerství s Polygon, Solana, Nervos, Celo, Unstoppable Domains, Handshake, ENS a mnoha dalšími, které budou oznámeny.

Peněženka podporuje jak zastupitelné standardy ERC-20, tak i nezastupitelné standardy včetně tokenů ERC-721 s ERC-1155 přicházejícím v 1. čtvrtletí 2022. Umožňuje také uživatelům nakupovat kryptoměny prostřednictvím vestavěné fiat-to-crypto on-ramp. a také usnadňují přímé swapy krypto-to-crypto. Uživatelé mohou také zkontrolovat svůj kryptografický zůstatek a ceny plynu a dokonce mají přístup k vestavěné galerii NFT.

Partnerství s řešeními Ethereum Layer 2, jako je Polygon, umožní projektu Opera’s Crypto Browser Project řešit jeden z nejzásadnějších problémů spojených s technologiemi blockchainu – ekologické náklady na provedení každé transakce.

Pro ilustraci, síť Polygon spotřebuje pouhých 0,00079 terawattů (TWh) elektřiny ročně – několik řádů pod spotřebou energie hlavních blockchainových sítí Proof-of-Work (PoW), které se v průměru pohybují mezi 35 až 140 (TWh) za rok. .

Crypto Browser Opery splňuje rostoucí potřebu spotřebitelů po větším přístupu k Web3, jednoduchosti a celkově lepší uživatelské zkušenosti, protože se stále více našich každodenních činností přesouvá online. Velikost tržní příležitosti je významná: PWC odhaduje, že rozšíření Web3 a metaverze přidá do roku 2030 ekonomice 1,5 bilionu dolarů . Navzdory tomuto mimořádnému růstu současná míra přijetí pokulhává, protože přístupové technologie jsou zbytečně složité. Crypto Browser Opery představuje důležitý krok ke zjednodušení a zefektivnění uživatelského přístupu k této nejnovější iteraci internetu.

Stáhněte si Crypto Browsers v beta verzi pro Android, Windows a Mac . Verze pro iOS bude k dispozici v blízké budoucnosti.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

1 Komentuj

  1. […] Opera představuje „Crypto Browser Project“ v betě. Nabízí přístup k Web 3.0 […]

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Tiskové zprávy