Mobilní telefonySoftwareZe světa IT

OS Tizen: Motivujeme vývojáře

Ve světě, kde je králem Android a iOS chce vládnout další mobilní operační systém? Je tomu tak. Před několika měsíci jsme vás informovali o novém open source sytému Tizen. Před několika dny se však na internetu objevila zpráva, že se tento OS nedostane na trh, informace se však vyvrátily.

Tizen OS Logo

OS Tizen, na kterém pracují společnosti Samsung a Intel dnes oznámily Tizen Challenge App, ve kterém je pro programátory z celého světa připraven obrovský balík peněz – přesněji se bude kódovat za celé 4 000 000 dolarů. Celá akce se má otevřít pro zúčastněné během několika nadcházejících dnů. Registraci můžete provést do 1. 11. 2013, vyhlášení vítězů je v prosinci letošního roku.

Tato iniciativa je zaměřena v řadě zemí, zejména je však cílena na vývojáře v Číně a Jižní Korei. Vítěz si ze tří herních kategorií odveze 200 000 dolarů, druhý z vítězů si odnese 100 tisíc dolarů a třetí 40 000 dolarů. Ceny pro běžné aplikace, které jsou seřazeny v šesti kategoriích – vítěz si odnese 120 000 dolarů, druhé místo bude ohodnoceno 60 tisíci dolary a třetí 30 000 dolary.

Líbila se vám tato zajímavá novinka? Buďte sexy a sdílejte ji na Facebooku, Twitteru či G+ pomocí ikonek na začátku článku. Sledujte nás také na naší Google+ stránce, kde s námi můžete samozřejmě o této novince také diskutovat. Děkujeme za vaši aktivitu také v podobě přidání komentáře pod tímto článkem.

Oficiální stránky soutěže: Tizen.org

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony