Ze světa IT

Cestovní reproduktor Philips Shoqbox

Pokud si libujete v poslechu hudby u bazénu či kdekoliv na dece, máme zde jedno kvalitní bezdrátové řešení. Philips Shoqbox. Přenosný reproduktorový Bluetooth systém, který je kompatibilní se všemi smartphony, tablety či počítačem.

Philips Shoqbox Repro

Reproduktor vlastnící wOOx technologii v těle skrývá vestavěný mikrofon. Robustní gumový plášť je vybaven také ovládacími prvky a kovovou sponou pro uchycení na batoh. Dobíjecí baterie propůjčí dynamickým basům prostor až osm hodin, což nezní vůbec špatně.

Tělo je tak díky pogumované konstrukci stavěno pro ty nejnáročnější podmínky. Celkový hudební výkon systému SB7200 je položený na hodnotě 8 Watt, poslední z řady však nabídne Wattů dvanáct. Pokud si zakoupíte systémy dva, ShoqBox je možné použít v páru, tedy jako levý a pravý reproduktor.

Jestliže nenajdete zalíbení právě v tomto modelu, společnost nabízí i jiné a v celku povedené modely. SB7100, SB7200 /černý/, SB7210 /bílý/ a SB7300. Tento nejen venkovní systém od společnosti Philips se začne prodávat za 180 dolarů, což je v přepočtu 3 700 korun.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT