Ze světa IT

Polaroid: Model iM1836 s Androidem

Určitě si všichni vzpomínáme na produkt, který svým systémem právě v segmentu fotoaparátů ohromil svět. Ano, je to Galaxy Camera od Samsungu. Slovo dalo slovo a dnes se můžeme těšit na kvalitně zpracovanou konkurenci, která je vyráběna pod značkou Polaroid. Přesněji vám představíme model iM1836.

Fotoaparát Polaroid iM1836

Nedílnou součástí digitálního fotoaparátu se stává 18 megapixelový optický snímač, který je schopný nahrávat samozřejmě Full HD 1080p video. Šířka objektivu F.38 10-30mm zaručuje propracované a hlavně širokoúhlé fotografie. Na zadní straně fotoaparátu na nás čeká 3,5 palcový dotykový displej, na kterém po zapnutí spatříme upravený operační systém Android 4.1 Jelly Bean.

HDMI konektor tak zaručuje, že se pořízené fotografie dostasnou pomocí kabelu i na Smart TV, nebo na televize, které HDMI port alespoň vlastní. V těle fotoaparátu je pak ještě slot na micro SD kartu, na kterou se vejde až 32 GB /64 GB?/ obrázků či Full HD videí. Co překvapilo? Optický snímač není přímo v těle fotoaparátu, ale v objektivu, což je určitě u těchto produktů velice nezvyklé. Více hmatatelných informací se tak dozvíte z videa, nicméně v angličtině.

Jako další přednost se jeví podpora WiFi připojení, což z fotoaparátu s Androidem dělá velice pohodlné multimediální mobilní centrum, které tak sdílí vaše fotografie a videa za pomoci bezdrátové technologie. Polaroid iM1836 bude dle prvních neoficiálních informací dostupný za 450-520 britských liber, což po přepočtu dělá přibližně 14 – 16 tisíc korun.

Našli jste bližší informace, třeba o tom, kolika násobný má fotoaparát zoom? Je pro rodinu takto vybavený fotoaparát nutností, nebo rádi kvalitnější fotografie pomocí zrcadlovky? Určitě se o svoje myšlenky podělte do komentářů a nebo dejte vědět o této novince i ostatním pomocí lišty na sdílení, děkujeme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT