Mobilní telefonyZe světa IT

Smartphone Galaxy S3 a první dojmy

Recenze galaktického smartphonu Samsung Galaxy S3 se hemží jako houby po dešti, ač je teprve červen. Že by první jihokorejský pravák? Co první uživatele na tomto telefonu nejvíce trápí? Co by rádi vytkli Samsungu?

Nejprve ale začneme tím, co je pro první recenzisty velkým plusem a důvodem k zakoupení. Dle postřehů se jedná o zatím nejlépe vybavený smartphone na trhu, což dokládá fakt, který určitě každý prvomajitel podpoří. Rychlá odezva systému je podpořena čtyřjádrovým procesorem, který nenechává zbylému hardwaru ani chvilku oddechu.

samsung galaxy S3 official smartphone

Dalším plusem se jeví kvalitní displej, značka, velikost operační paměti, možnost rozšířit úložiště o další gigabajty, poslední Android, výbava, kvalitní fotky či vzhled mobilu a prostředí. Každý produkt má bohužel i své záporné bodíky, které se nesou spolu s kladnými. Takže, plastové tělo, slabší výdrž baterie, problémy s uvedením modré varianty, cena, až moc otravná indikační dioda, absence HW spouště fotoaparátu, toť asi vše.

Pokud si tento telefon chcete zakoupit, musíme také upozornit na to, že budete potřebovat od svého operátora microSIM kartu, což se stává u takto vybavených telefonů standardem. Díky plastu se snížila váha na úkor použitých materiálů. Je dobře, že je telefon vyroben z tvrzeného plastu, má to i své výhody. Například tělo nepohlcuje vysílaný radio signál, což dělá produkt radiově efektivnějším. Dle mého názoru se nejedná o vůbec špatný mobil a jakákoliv pochybnost před zakoupením může klidně vyhasnout.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

2 Komentáře

  1. Tak nějak nevim, pořád tu je iPhone 4S. Co myslíte?

    1. iPhone je iPhone, to máš pravdu. Ale ty součástky v něm dělal asi taky jeden z významných Číňanů, jak se to v dnešním světě stává. Je jen na Tobě, co si vybereš.

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony