> Novinky ze světa IT

The New iPad v českých krámech

Je den s velkým D. Apple totiž právě dnes začne prodávat nový stroj známý pod extravagantním názvem The New iPad.

S cenou lehce nad 12 tisíc již můžeme mít tento jablečný kousek doma.

Autorizovaní prodejci Applu se u nás začnou předhánět a ukazovat své peří, lákat na nejnižší ceny a rychlost dodání. Mezi přední prodejce bude patřit iStyle, iWorld, Qstore, iSetos, iTouch, Alza, Datart a Electroworld.

Je tento tablet tou pravou volbou? První poznatky ukazovali na přehřívání, které mělo dosahovat teplot těla až 47 stupňů Celsia. Nějaké ty novinky také přinesl, jednou z nich je větší baterie, která mu o dost prodlouží život. Do mínusu se ale dostane dobou nabíjení akumulátoru.

Je si tedy zapotřebí pekelně zvážit jeho nákup, možná by plně postačil iPad 2. Ale není to škoda? Když nový iPad koupíte skoro za již pořizovací ceny dvojky?

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. […] Tyto nedostatky byly však zavčasu odstraněny a teď si s radostí můžeme představit pět jedničku. Jako každá aktualizace tohoto typu přináší lepší optimalizaci a zvýšení rychlosti systému. Nejznatelnější bude tento posun i iPhonu 4S a nového iPadu, který je již k dostání na českém trhu. […]

  2. […] trh a dnes nám přináší svůj nejmodernější výkvět jménem The New iPad, či česky Nový iPad. Těšili jsme se na název iPad 3, ale ten zůstal bez povšimnutí. I na tyto produkty si […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Novinky ze světa IT