Hardware

Prsten Oura Ring v nové verzi. Co pro uživatele přináší?

Prsten Oura Ring novy
Foto: ouraring.com, Tag: Oura Ring

Prsten Oura Ring se dočkal nové verze. Zajímáte-li se o nositelnou elektroniku a pokud s oblibou sledujete parametry svého pohybu, životních funkcí a zdraví, zbystřete. Prsten Oura Ring je pro vás tou pravou novinkou na trhu.

Prsten Oura Ring v nové verzi. Co pro uživatele přináší?

Finská firma Oura Health přichází na trh s exkluzivní novinkou. Firma aktuálně představila třetí generaci svého dlouhodobě očekávaného výrobku, chytrého prstenu Oura Ring.

Na první pohled se design prstenu Oura Ring jeví jako u starších verzí, ale opak je pravdou. Přináší vám několik nových a vylepšených funkcí. Chytrý prsten Oura Ring nové generace posouvá sledování parametrů zdraví a životních funkcí na novou a kvalitnější úroveň.

Prsten Oura Ring v nové verzi. Co pro uživatele přináší?
Prsten Oura Ring v nové verzi. Co pro uživatele přináší?

Sledování srdečního tepu

Nová verze chytrého prstenu Oura Ring Vám přináší nepřetržité sledování srdečního tepu. Po sportovních výkonech a následném odpočinku můžete zpětně nahlédnout do historie a zhodnotit, jak si Vaše tepová frekvence během sportovního výkonu vedla.

Měření tělesné teploty

Chytrý prsten Oura Ring oplývá sedmi teplotními senzory, díky kterým dochází k velmi přesnému měření Vaší tělesné teploty. Starší verze měla tato teplotní čidla tři. Na základě Vaší tělesné teploty chytrý prsten Oura Ring určí, zda jste v kondici nebo jestli vám hrozí to, že onemocníte.

Ženy uchvátí zajímavá novinka, kdy díky přesnému měření tělesné teploty prsten ženě odhalí předpokládaný termín menstruace až třicet dní dopředu. Nejpozději se informaci dozvíte šest dní předem, kdy budete mít dostatek času k přípravě a nákupu hygienických potřeb.

Měření kyslíku v krvi

Nová verze tohoto chytrého prstenu Oura Ring pro Vás přináší spoustu skvělých vychytávek, jako například měření hladiny kyslíku v krvi, což není k zahození v dnešní době, kdy řádí onemocnění COVID-19. Prsten Oura Ring Vás upozorní na situaci, kdy Vám dlouhodobě klesne kyslík v krvi a kdy bude vhodné navštívit lékaře. Využití této funkce ocení také především sportovci.

Nové barevné varianty prstenu Oura
Nové barevné varianty prstenu Oura

Měření spánkových cyklů – chytrý prsten Oura Ring nabízí funkci přesné monitoring spánkových cyklů, které Vám zpětně ukážou hloubku a kvalitu Vašeho spánku.

Měsíční předplatné aplikace

Novinkou, kterou přináší prsten Oura Ring je také měsíční předplatné přístupu do aplikace s veškerými pokročilými statistikami, videi i zvukovými průvodci. Přístup do aplikace získáte uhrazením členství v Oura Membership.

Při zakoupení nového prstenu získáte benefit, který Vám garantuje užívání aplikace na půl roku zdarma. Pokud nebudete mít předplatné aplikace uhrazeno, budete mít k dispozici pouze základní data. Vlastníte-li starší verzi prstenu Oura Ring, získáte slevu na nový hardware a doživotní předplatné aplikace zdarma.

Baterie v chytrém prstenu Oura Ring Vám vydrží čtyři až sedm dní. Nabíjí se velmi rychle. Hotovo by mělo být do 80 minut. Můžete si vybrat z několika variant vzhledu prstenu. Jde o verze silver, black, stealth a gold.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware