InternetZe světa IT

Projekt Tojecool.cz už není Cool?

Na internetu je spousta povedených projektů. Ale tento web mezi ně nepatří. Tojecool.cz. Měl to být zajímavý projekt, ale stává se z něj jen mediální fraška, která nadchla spousty novinářů a ne uživatele, které měla.

tojecool.cz

Web byl postavený na běžném a volně dostupném WordPressu, což za cenu 2 milionů nedává lidem klidného spánku. Kvůli tomuto projektu padla i žaloba. Do spárů zákona si vzal jeden z právníků webový portál jménem Lupa.cz, který to měl slíznout jako první.

Adam Černý /právník/ v ní žádá stažení inkriminovaných článků na serverech Lupa.cz a Pooh.cz, zveřejnění omluvy a zaplacení částky jeden milion korun českých. Což se potvrdilo přiloženým souborem s koncovkou .pdf.

Dle informací měl v milionovém projektu ruce také náš opěvovaný politický činitel, David Rath. Což dává vysvětlení spoustě neobjasněným věcem. A kdo, že si to namazal kapsu? Jaká si společnost Koch & Koch a.s., která sídlí v Praze 4.

Správci Facebookové stránky zmíněného projektu také začali podle serverů Lupa.cz mazat komentáře uživatelů, což se jevilo jako divná odezva, která si žádal vysvětlení.

Dočkáme se řádného objasnění celé situace? Skončí to, co Českou republiku nejvíce drancuje?

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Nikdy cool nebyl a ani už nebude! 😀

  2. Cool asi už nebude, ze zadané URL adresy vás to toiž přesměruje na hostingovou firmu. Pro ní je to reklama zadarmo.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet