» Mobilní telefony» Ze světa IT

Galaxy S3 a 9 milionů předobjednávek

Není to tak dávno, co jsme se rozepsali o novém Samsungu S3. V tomto článku ale přineseme podrobnější informace a hlavně oficiální datum vydání pro Českou republiku, což nás asi zajímá nejvíce.

V naší zemi se začne prodávat v pondělí 4. června za doporučenou cenu 15 490 Kč, bavíme se o 16 GB verzi. Ale co je ještě zajímavější. V těchto dnech se aktuálně rýsuje přes 9 milionů předobjednávek, což jest hodně velké číslo a je vidět, že se Samsung nemá rozhodně za co stydět.

Musím podotknout, že nervy strávené nad psaním neúplných a nečitelně zaostřených článků mě unášely někam hodně daleko, spíše do vesmíru. Ale sen je skutečností a začátkem června se asi všem z nás, co jsme čekali, splní ten nejtajnější sen. Samsung Galaxy S3. Nový Galaxy S3 je asi nejočekávanějším smartphonem, což dokládá tucet, spíše miliony textů na jeho triko. Ať se mu u nás ale i ve světě líbí. A co vy, už máte taky předobjednáno?

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

  Mohlo by se Vám líbit

  2 Komentáře

  1. […] dni hlásí eshopy a jiná prodejní místa předběžné objednávky v nereálných číslech. 9 milionů? Z hlediště zazněl jen mohutný […]

  2. […] s dovozem a prodejem zapříčinilo? Dle informací za tím stojí vysoký odbyt, respektive množství předobjednávek, který Samsung Galaxy S3 inkasuje na své […]

  Komentuj článek »

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky » Mobilní telefony