Mobilní telefonyZe světa IT

Moderní Samsung Galaxy S II Plus

V letošním roce se na trh s mobilními telefony dostalo hodně kvalitních unikátů, které stály určitě za recenzi či jen za pár slov na IT magazínech. Samsung v roce 2011 uvedl telefon, který se stal nejlepším mobilním počinem. Tento článek bude ale o jeho nástupci, který nese jméno Galaxy S II Plus.

Moderní Samsung Galaxy S II Plus

Moderní Samsung Galaxy S II Plus

Smartphone je dle informací vybaven rychlým 1.5 GHz dvoujádrovým procesorem, který je v kombinaci s operačním systémem Google Android 4.0 ICS doslova smrtelně kvalitní kombinace. Dle podložených zpráv je zde patrný nárůst frekvence procesoru, jak se to projeví v benchmarcích, uvidíme.

Změn doznal i zobrazovací prvek chytrého telefonu. V tomto případě se můžeme těšit na 4,52 palcový Super AMOLED displej, další proporce tohoto telefonu zůstaly beze změny. 8 megapixelový fotoaparát, WiFi, Bluetooth a GPS modul je taktéž přítomen. Doplníme, že Plusko vlastní jako jeho předchozí model 1 gigabajt RAM.

Samsung Galaxy S II Plus poskytuje svému uživateli 16 GB vnitřního úložného prostoru, který je rozšiřitelný pomocí slotu pro microSD karty. Bohužel se k nám nedostalo info o ceně. Myslíte si, že má naději na úspěch, když je tu pořád králem vlajková loď Samsung Galaxy S III? Nebo Samsung Galaxy S11?

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony