Mobilní telefonyZe světa IT

Galaxy S3 Alpha: 2 GB RAM a 1,6 GHz

Samsung a japonská společnost NTT DoCoMo vydali novou verzi mobilního telefonu, který svým galaktickým šarmem udolal ke koupi kde koho. Nyní bude v prodeji další model, jež se zase o maličko přizpůsobí k dokonalosti, Samsung Galaxy S3 Alpha.

Smartphone Samsung Galaxy S3 Alpha

Smartphone je poháněn rychlejším čtyřjádrovým 1.6 GHz procesorem Exynos 4412, který je v kombinaci s 2 GB pamětí RAM určený pro ty nejnáročnější hry a aplikace. Systém, který bude tvořit softwarově nedílnou část smartphonu dodala společnost Google, přesněji se jedná o poslední verzi operačního systému Android, 4.1 Jelly Bean.

Telefon je přívětivě odladěný a přichází také s podporou nejmodernějších vysokorychlostních sítí LTE, což první vlajkový model postrádal. O dvou-gigabajtových operačních pamětech se spekulovalo už dlouho, a dnes jsme svědky uvedení do posledních modelů od Samsungu. Uživatelská interní paměť vlastní stejnou hodnotu jako u předchozího modelu, tedy 16 GB. Možnost ji rozšířit pomocí paměťové karty bude určitě zachována.

Jako dalším plusem se bude v tomto případě jevit i akumulátor, který snad dostane ještě o pár miliampér větší kapacitu. Dnešní stroje se stávají s narůstajícím výkonem nepoužitelné tam, kde chybí elektrická zásuvka, pokud tedy nevyužijeme solární energii, či nějaký vysokokapacitní dobíjecí akumulátor.

Mobil začne být zatím dostupný pouze v Japonsku, do Evropy se samozřejmě také dostane, ale pod jiným označením a určitě pod jiným operátorem. Cenu novinky ani další informace ohledně tohoto chytrého telefonu se nám zatím nepodařilo zjistit. Co na další jihokorejský výtvor říkáte? Máte nějaké další informace? Podělte se o ně do komentářů, děkujeme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony