Mobilní telefonyZe světa IT

Galaxy S3 od Samsungu rekordmanem

Vlajková loď mobilního světa pocházející z korejských končin byla snad nejočekávanějším přístrojem letošního roku, všichni jsme se zatajeným dechem lačně hltali každou novou informaci o této novince. Ano, všichni příznivci řady Galaxy v tuto chvíli poznali, o kom se tu bavíme.

samsung galaxy s3 white smartphone

Tento článek je věnován Samsungu Galaxy S3 a jeho neuvěřitelné úspěšnosti. Na první pohled můžeme téměř s jistotou říct, že se S trojka stane nejúspěšnějším modelem celé dosavadní Galaxy série. Při pohledu do čísel v tuto chvíli drtí své dva předchůdce o pěkný kus. Nebudeme vás napínat a rovnou prozradíme, jak si zatím vlajková loď vede.

Za necelé dva měsíce prodejů /29. května byl uveden na trh ve Velké Británii/ se může pyšnit údajem, za který by se nemusela stydět ani nová deska Madony. Samsung Galaxy S3 dosáhl 10 milionů prodaných přístrojů, o této skutečnosti informoval sám prezident Samsungu Shin Čong-Kyun.

V pohledu na denní prodeje se ukazuje, že se každý den prodá průměrně 200 000 nových přístrojů, což je neuvěřitelné číslo. Nejenže S3 míří na post nejlépe prodávaného Samsungu všech dob, dokonce kolují dohady o skutečnosti, že by mohl předběhnout i toho největšího z největších, kterým je Apple iPhone.

Samsung plánuje do konce letošního roku prodat ještě čtyřikrát více galaktických smartphonů s číslovkou tři ve jméně. Jestli je číslo 40 milionů přemrštěné, o tom můžeme zatím jen polemizovat, podle mého názoru je Galaxy S3 natolik ambiciózní a povedený telefon, že se před tak obřím číslem nemůže zastavit. Počkejme si tedy na výroční zprávu, kde se všechna tato čísla dozvíme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Pořád jen SGS3… 🙂 Kurde, to je to tak závratný telefon? Jsou toho plný všechny weby, panebooožeee… 🙂

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony