Mobilní telefonyZe světa IT

Olympionik Samsung Galaxy Note

V někdejším článku jsme se věnovali NFC platbám v podání Samsungu, který se stal oficiálním sponzorem Olympijských her 2012 v Londýně. Samozřejmostí při tak velké události jsou různé gadgety, které byly vytvořeny unikátně pro olympiádu. Jedním z nich je Samsung Galaxy Note Olympic Edition.

samsung note olympic 2012

V minulosti jsme se s podobnými reklamními předměty ve spojení s olympijskými hrami setkali u Aceru, který na vybraných noteboocích skrývá decentní logo té které olympiády. Samsung se do tohoto úkolu vrhnul s větší vervou a měl by nabídnout mnohem více než jen malý znáček v rohu.

Samozřejmostí bude tématicky pojatý přebal, který by měl designově přesně korespondovat s telefonem. Ten bude mít několik výměnných krytů se znaky Velké Británie a Olympijských her.

Měli bychom se dočkat i sady tapet a motivů. Co se hardwaru týče, žádné změny neočekáváme, u softwaru tomu ale bude trošku jinak. Místo Androidu 2.3 Gingerbread, se kterým se v současnosti prodává, přijde na trh s nejnovější verzí Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich.

Je zvláštní, že když se Galaxy S3 stal oficiálním partnerským zařízením, ten kdo dostává olympijskou edici je Note. Neměl by ale ve svém reprezentativním úkolu stát sám, edice se dočká i levný Android Galaxy Y.

Při koupi jednoho takového Notu Samsung zaplatí olympijské posádce Velké Británie jednu libru. Tyto produkty budou ke koupi pouze u O2 se smluvním závazkem, o jaký se bude jednat, není známo.

Pokud se vám koupě Notu nezamlouvá, ale přesto chcete být alespoň v nějakém propojení s největší sportovní událostí, jež se koná jednou z čtyři roky, nezoufejte. Stačí koupit v UK Galaxy S II či Galaxy Nexus, tím získáte šanci k výhře vstupenek na fotbalové utkání olympijského výběru.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony