Mobilní telefonyZe světa IT

Největší reklama v historii Samsungu

Dne 27. 7. 2012 byly zahájeny olympijské hry v Londýně. Jejich zahájení bylo jednoznačně velkolepé a já jako sportovní fanoušek jsem si ho nemohl nechat ujít. Ve dvou hodinách se představili všechny historické zajímavosti a dominanty, na které je Velká Británie pyšná.

galaxy s3 olympics

Jednoznačně to byla velká významná a nezapomenutelná událost, jedna věcí mi ale utkvěla v paměti mnohonásobně více, byl to ten největší product placement, jenž jsem v životě viděl a abyste si nemysleli, že se to sem nehodí, tak čtěte dál a sami uvidíte.

Když se odhaloval moderní duch Spojeného Království, bylo prezentováno, jak je Londýn proslulý kluby. Samozřejmě nám pořadatelé ukázali, jak významnou roli hrají sociální sítě v životech mladých lidí. Ale nejdůležitější pro mě bylo to, co se stalo za chvíli. Stovka teenagerů naběhla na scénu s rukama nad hlavou, ve kterých všichni pevně drželi Samsung Galaxy S3. Režie samozřejmě několik chvil ostřila pouze na telefony, aby bylo ve tmavě modrých perleťových odlescích bylo jasně vidět, o jaký přístroj se to vlastně jedná.

Tím jako by nám Velká Británie chtěla říct ano, Galaxy S3 je telefon budoucnosti, je to ten pravý, ten který máte kupovat. Tato reklama je v historii Samsungu a celých olympijských her největší v historii, jelikož tuto událost sleduje celý svět. Nejenže Samsung zprovoznil v Londýně malé prodejny svých produktů k události letošní olympiády, vybudoval NFC platební terminály společně s Visou a osadil své telefony kryty s olympijskými motivy, dokonce udělal tohle, nejdražší reklamu, co mohl.

V přímém přenose, kde vystupovala britská královna, Rowan Atkinson (Mr. Bean) a Mike Oldfield, se objevil i Samsung Galaxy S3, to mu dodává neuvěřitelnou prestiž a punc kvalitní výjimečné značky a telefonu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Kde se dají koupit?

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony