InternetZe světa IT

Seriál o Dark Webu: Hrůzné podsvětí internetu v několika větách (3)

hacker-logo
Foto: pixabay.com, Tag: Hacker

Koukáte se na pořádný akčňák a přemýšlíte, jestli je vůbec reálné si koupit nájemného vraha a odkud se berou všechny ty drogy? Čtete titulek v novinách, že policie odvrátila další teroristický útok a zajímá vás jak? Představuji vám pravé nefalšované internetové podsvětí, kde nic není tabu. Představte si ty nejzvrácenější lidské choutky a ty nejodpornější věci, se kterými se dá obchodovat. Představuji vám Dark Web!

Seriál o Dark Webu: Hrůzné podsvětí internetu v několika větách (3)

Seriál o Dark Webu: Hrůzné podsvětí internetu v několika větách (3)

Prodej zbraní na internetu

Market Reloaded nabízí prodej nelegálních zbraní. Stranu řídil třiadvacetiletý muž, který je obžalovaný z prodeje i distribucí zbraní po celém světě. Jistý devatenáctiletý mladík od něj zbraně koupil a pokusil se o masovou vraždu.

Po zatčení popsal nákup zbraní jako naprosto primitivní. Členové amerických služeb pro boj s terorismem tvrdí, že ISIS, a podobné teroristické organizace, využívají tyto stránky pro nábor nových členů, k nákupu zbraní a munice a plánování útoku.

Crush Porn: Na vysokých podpatcích

V těchto videích naleznete krásné ženy, na vysokých podpatcích, které vulgárně a perverzně mluví k roztomilým králíčkům nebo koťátkům. Posléze je pro uspokojení choutek sledujících rozšlapou, rozdrtí nebo rozmačkají. Za 400 dolaru si investor může vybrat zvíře, modelku i její oblečení. Při jedné policejní akci se podařilo obvinit dvě ženy z natáčení těchto videí.

Vítáme v pekle: Forum Hell

Forum Hell bylo odpovědné za únik informací z internetových stránek adultfriendfinder.com včetně jmen uživatelů, jejich emailových adres a jejich sexuálních preferencí. Po tomto incidentu Hell zůstalo uzavřené pravděpodobně kvůli zatčení administrátora. K podobnému úniku informací došlo i na stránce Ashley Madis, ze kterého uniklo přes 10 GB dat.

Jedná se o stránku, kde se lidé svěřovali se svými nevěrami. S únikem byly spojeny dvě sebevraždy. Jedna z nich byla sebevražda šéfa policie státu Texas.

Hra strachu: Na dark webu je Sad Satan

Pravděpodobně nejstrašnější hra umístěna na dark webu je Sad Satan. Neobsahuje žádné informace o tom kdo jí stvořil a jaký je její cíl. Hráči bloudí prázdnými chodbami. Sledují statické obrázky nejděsivějších vrahů a pedofilů všech dob a skutečné fotografie zohavených těl dětí nebo poslouchající děsivý a zoufalý dětský křik. Někteří věří, že hra je simulátor skutečného mučení a obsahuje opravdové nahrávky mučených dětí.

Seriál o Dark Webu: Hrůzné podsvětí internetu v několika větách (1)
Seriál o Dark Webu: Hrůzné podsvětí internetu v několika větách (2)

Máte pocit, že je to vše? Bohužel je to jen zlomek toho co se na dark webu nachází. Jestli máte odvahu, můžete si jej prohlédnout sami. Pokud jím jen procházíte, ničeho špatného se nedopouštíte, takže můžete být bez obav, že na vás za hodinu bude klepat policie. Ta dark web sama využívá pro úschovu svých dat a spisů.

Kromě již zmíněného zde najdete pornografii všeho druhu, fotografie i videa skutečně mučených lidí, únosy na objednávku a obchod s lidmi.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Zajímavé, díky freebit.cz…

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet