InternetZe světa IT

Seznamky online. Moderní doba potřebuje moderní seznámení?

tinder 2

Seznamky – někdo seznamování online schvaluje, jiný zase odsuzuje. Většinou se seznamování online opovrhuje především kvůli případným násilníkům na druhé straně a částečné anonymitě. Nikdy totiž nevíme, kdo na druhé straně za počítačem nebo mobilem sedí. Samozřejmě existují i výjimky, kdy celý proces seznamování dopadl úspěšně, žena s mužem se sešli a padli si do oka. Strávili spolu dost dlouhou dobu na to, aby to nazývali vztahem. Může se vztah na internetu proměnit na krásný a ničím nerušený život ve dvou? Je možné najít toho správného partnera pouze z obrázku na internetu?

Seznamky online. Moderní doba potřebuje moderní seznámení?

Seznamky online. Moderní doba potřebuje moderní seznámení?

Teď samozřejmě mluvíme o seznamkách, internetových portálech, kde cíleně jedna polovička hledá tu druhou. Většinou je to krajním řešením, jak najít partnera. Někomu stačí pouze kontakt skrze zprávy, díky kterému se cítí „milovaně“. Berme to jako zájem. Někdo si domluví schůzku a čeká, kdo se za druhým koncem stolu objeví. Čekali jste někoho jiného? Seznamky mají svá pro i proti, ale myslíme, že se nic nevyrovná kouzlu, kdy se zamilujete na první pohled v reálném světě. Je tam chemie, cit a ten pravý okamžik.

Seznamování skrze sociální sítě?

Takové seznámení je více bezpečné, pokud komunikujete již s ověřeným profilem, nebo dotyčnou osobu znáte z jiných kanálů (Instagram, Facebook či jiné sítě). Zkuste si protějšek proklepnout i na Googlu. Vše zde můžeme postavit na společných přátelích. Samozřejmě se musí jednat o osobu, se kterou máme společné přátelé, poté se můžeme pustit do hluboké konverzace s doteď cizím člověkem. Na sociálních sítích se nacházejí i tací, kteří se vydávají za jiné osoby z našeho okolí, ale takoví „prevíti“ se najdou všude. Stačí si dávat pozor. Fake profily se najdou na jakékoliv seznamce, pokud je seznámení zdarma, mohou nastat problémy. Placené seznamky jsou obecně více či méně bezpečnější, než internetové seznamky zdarma.

Tinder – internetová seznamka trochu jinak

Občas se přes internet seznamujeme s lidmi, které známe, buď od vidění, slyšení nebo osobně. Většinou konverzaci započne muž. Bohužel v dnešní době málokterý kluk, muž či pán umí sbalit ženu osobně. Všichni dávají přednost nekontaktnímu sblížení, kde si mohou vybrat, jakou povahu budou hrát. Oslovit ženu osobně by pro ně byl zajisté nemožný cíl. Může za to uspěchaná doba? Přitom by každá žena raději byla oslovena a snesla nějaký ten flirt, než být kontaktována zprávou končící mrkajícím smajlíkem.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Internet