Mobilní telefonySoftwareZe světa IT

Skrytě: Easter Egg v brýlích Glass

Společnost Google před nedávnem otevřela svůj projekt Google Glass vývojářům do všech zemí světa, brýle byly na prodej jen pro vyvolené, a to v přepočtu za 29 700 Kč. Dále následovalo video, ve kterém dominovali skokani ze vzducholodě, bikeři, které samotné brýle přivezli na konferenci přímo do rukou Sergeye Brina – video je ke shlédnutí pod odkazem výše. Nyní se k nám však dostává novinka.

Skrytě: Easter Egg v brýlích Google Glass objeven

Jeden z vývojářů narazil v nastavení, informace o zařízení, licence a v tomto místě 9 krát poklepal na plochu na brýlích. To vyvolalo odezvu v podobě Easter Egg, jež je třeba i v Androidu v podobě obrázku verze operačního systému – tento obrázek vyvoláte poklepáním na verzi OS v nastavení a informace o telefonu. Ihned po pokliku se zobrazila panoramatická fotografie celého týmu, kde najdeme třeba Sergeye Brina v modré mikině. Video můžete shlédnout právě zde.

Poté pomocí brýlí můžete celý screen shlédnout, po natočení hlavy doprava se celé panorama přesune dle pohledu uživatele s brýlemi. To samé samozřejmě platí na druhou stranu, dolů či nahoru. Naskýtají se tedy ohromné možnosti využití právě brýlí Google Glass ve všedním i pracovním životě, což by pokrokem technologií mohlo vyústit v zajímavé každodenní použití brýlí.

Plánujete si pořídit tyto brýle, které by snad do jednoho roku mohly být dostupné pro veřejnost k plnohodnotnému používání? Myslíte si, že se brýle Glass vměšují do života každého z nás a budou nám narušovat soukromí v každodenním životě? Sledujte také autora tohoto příspěvku pomocí účtu na Twitteru či Google+, nebo se přihlašte k odběru novinek přidáním do kruhu na naší G+ stránce. Děkujeme za aktivitu, budeme jen rádi.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Wow pekná zaujímavosť, Google sa s tým slušne vyhralo.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony