Internet

Sleduj zápasy Oktagonu 15 na televizi Oktagon.tv

oktagon logo final
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Mnoho z nás se do O2 areny už nedostane. Je totiž vyprodáno. Máme však nějaké možnosti, jak sledovat Oktagon 15 z pohodlí svého domova? Určitě se několik možností najde a na ty se právě zde podíváme. MMA zápasy je možné sledovat hned několika způsoby. Jsou zde možnosti zdarma, nebo za peníze.

Pokud nechcete investovat do české organizace Oktagon a máte zájem se živě dívat na zápasy v kleci, je zde možnost internetového live streamu. Livestream bude podporovat Fortuna a Tipsport. Pokud tedy máte účet u jedné ze sázkových kanceláří, můžete se na zápasy v kleci podívat.

Druhá možnost je placené streamování z O2 TV Sportu, tam však, stejně jako na ostatních streamech bude pouze hlavní karta. Hlavní zápas Karlose Vémoly je plánovaný na 22:00.

oktagon tv predplatne
Sleduj zápasy Oktagonu 15 na televizi Oktagon.tv

Oficiálně a za peníze – Oktagon.tv

Organizace Oktagon umožňuje sledovat zápasy online pomocí dceřiné televize. Jedná se o službu PPV (Pay Per View – Oktagon.tv), která je dostupná aktuálně za 12,99 euro (330 Kč). Zde je možné sledovat všechny zápasy včetně předzápasů od 18:00. Pokud jste si kód zakoupili s předstihem, ušetřili jste tři eura.

Zápas století: Attila vs. Karlos

V předprodeji sledování na televizi bylo levnější. Přímý přenos je plánovaný na 20:00 včetně hlavní karty a zápasu Attily Végha s Karlosem Vémolou – ten je jako třešnička na dortu v 22:00.

Kurzy na Attilu Végha a Karlose Vémolu

Jaký sázkový kurz je vypsaný na oba bojovníky a kdo bude vítězem spanilého galavečera?

Kdo je kurzovým vítězem a kdo se popasuje s rolí outsidera? Podle kurzu je na tom lépe Karlos Vémola. Na něj vystavili 1.36. Pokud tedy teď vsadíte 1000 Kč, vyhrajete 1 360 Kč. Některé sázkové kanceláře si z této výhry nebo při jejím vsazení mohou vzít určité peníze za zpracování sázky.


 TipsportFortunaSazkabet
Karlos Vémola1,361,341,30
Attila Végh3,53,373,50

Na Attilu Végha je vypsaný kurz 3.5. Pokud tedy Attila vyhraje, za tisíc korun vyhrajete skoro čtyři tisíce. Kurzy se mohou do zápasu ještě změnit. Tak na koho si vsadíte?

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

3 Comments

  1. Super akce. Díky.

    1. Děkujeme za komentáře, těšíte se na Karlose a Attilu? 🙂 S pozdravem Martin, FreeBit.cz

  2. Děkuji za informace o Oktagonu…

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet