Internet

Oktagon 15. Zápas století online na livestreamu

oktagon logo final
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Duelu Végh vs. Vémola se právem přezdívá „zápas století“. Na co všechno se fanoušci MMA mohou v zápase těšit a jak být u toho? Bude živý přenos tohoto galavečera? Je možné jej sledovat z domova pomocí livestreamu? Na to vše si odpovíme.

Kdo aneb nejen Végh a Vémola

V kleci OKTAGON proti sobě budou stát dvě legendy, dva zástupci různých národů. Potkají se tu Karlos „Terminátor“ Vémola a Attila „Pumukli“ Végh.

V Čechách a na Slovensku bezesporu není jmen, která by měla silnější zvuk a byla výraznějším pojmem. Karlos „Terminátor“ Vémola je prvním Čechem, který se dostal do UFC. Attila „Pumukli“ Végh, který kraloval americké organizaci Bellator MMA.

oktagon vemola vs vegh
Végh vs. Vémola. Zápas století online na livestreamu. #oktagon15

Obě legendy nastoupí v polotěžké váze neboli Light heavyweight, tedy do 93 kilogramů (205 lbs). Pro oba se jedná o absolutní vrchol kariéry a vítězstvím by si připsali maximum toho, čeho lze na československé scéně dosáhnout. Pro oba se jedná bezesporu o životní zápas. A životním zážitkem bude nepochybně bitva i pro všechny, kteří budou u toho.

Kdy proběhne show OKTAGON 15?

Zápas se bude pořádat 9. listopadu 2019 v pražské O2 aréně. Oktagon 15 – hlavní karta se představí od 20:00 hodin. Prelims budou probíhat už od 18:00 hodin. Pro přespolní pojede z Bratislavy vlak. Stojí obousměrně 1500 Kč a ve vlaku bude spousta doprovodného programu a bufet.

Zápas století: Attila vs. Karlos

Kolik stojí lístek? A pozor, jestliže jste si včas nestihli koupit lístky, tak je pozdě, místa jsou v tuto chvíli již beznadějně vyprodána (organizátoři hlásí 19 350 návštěvníků). Přímo zde tak duel uvidí dvacet tisíc diváků. Ceny vstupenek se pohybovaly v rozpětí 990 až 34 990 Kč. Nejdražší vstupenky náleží do VIP balíčků, kam patří i další exkluzivní možnosti jako například vstup do zákulisí.

Kde se dá zápas sledovat online

Do vyprodané O2 arény se tak již nedostanete a šanci vidět zápas na vlastní oči máte jedině v televizi. Živě bude celou akci přenášet v sobotu od 19:30 O2 TV Sport. Kdo nemá přístup na O2 TV, přesto může být prostřednictvím obrazovky u toho. Sledovat show totiž můžete také online na oktagon.tv.

Sponzorem galavečera je také sázková kancelář Fortuna. Lze předpokládat, že i ona umožní svým fanouškům být u jedinečné sportovní události prostřednictvím live streamu.

Kdo na galavečeru ještě vystoupí

V roli předskokanů se představí duo Viktor Pešta a Michal Martínek. Půjde rovněž o velmi zajímavý zápas, ani jeden ze zúčastněné dvojice zatím se žádným Čechem neprohrál. Nepůjde nicméně jen o prestižní výsledek. Na vítěze čeká pás šampiona těžké váhy. V pozici obhájce pásu je právě Martínek.

Kdo na galavečeru ještě vystoupí
Kdo na galavečeru ještě vystoupí

Premiéru v kleci si také odbude Jakub Štáfek, dosud známý zejména jako herec (představitel fotbalisty „Laviho“ z populárního seriálu Vyšehrad). Při svém debutu v O2 aréně vyzve Petera Benka.

Végh vs. Vémola – kurz na zápasníky

Vítězi přirozeně fanoušci nebudou jen fandit, ale také si na něj vsadí. Na zápas proto reagují i tuzemské sázkové kanceláře, očekává se zájem nejen v samotné O2 aréně, vysoká sledovanost se předpokládá i u obrazovek. Dosavadní odhady hovoří asi o milionu fanoušků, kteří budou velkolepou bitku sledovat. Komu tak podle dosavadních informací sázkaři nejvíc věří?


 TipsportFortunaSazkabet
Karlos Vémola1,201,301,20
Attila Végh4,043,214,10

Kdo je nejlepší?

Sázkové kanceláře tak evidentně jasně do role vítěze pasují českého borce. Vémolova aktuální bilance činí pět proher z dvaatřicet zápasů. Vzhledem k tomu, že MMA je velmi komplexní sport, je ale poměrně obtížné určit, kdo je ten nejlepší. Végh je bezesporu nejpopulárnější postavou MMA na sousedním Slovensku.

Dá se tak říci, že oba bijci budou reprezentovat svou zemi a půjde v symbolickém slova smyslu o bitvu Česka proti Slovensku.

Bude česko-slovenská odveta?

Vše tomu nasvědčuje. Oba aktéři podepsali smlouvu, která obsahuje právě klauzuli o odvetě. Je tak nanejvýš pravděpodobné, že fanoušci se mohou těšit i na další zápas. Podle promotérů je však premiéra jen jedna a tento zápas si označení „zápas století“ zaslouží už proto, že bude znamenat převratnou změnu ve vnímání MMA v tuzemsku.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet