Smartphone LG G4 jde oficiálně do prodejeAutor: 19/05/2015 3 9437 shlédnutí

Zákazníci se na klíčových trzích po celém světě mohou těšit na nové veledílo od společnosti LG Electronics (LG). Mobilní telefon LG G4 se začne aktuálně prodávat v Hong Kongu, poté bude následovat Turecko, Rusko a Singapur. Jako další trh je na soupisce ten evropský, dále se smartphone začne prodávat v USA či jihovýchodní Asii. Přibližně 180 oficiálních dopravců a maloobchodů je na velké palubě partnerů pro prodej modelu G4.

Chytrý mobilní telefon bude na českém trhu dostupný začátkem června za maloobchodní cenu 15 990 Kč v základní verzi. Spolu s prodejem vlajkové lodě se na trhu ohřeje i jeho zmenšená verze v podobě modelu G4 Mini s menší úhlopříčkou displeje a méně výkonným procesorem Snapdragon 615, 2GB RAM a 13 MPx fotoaparátem na zadní straně smartphonu.

LG G4 zada 3
Smartphone LG G4 jde oficiálně do prodeje

Upozorní na klíčové vlastnosti telefonu LG G4:

  • Handcrafted, pravá kůže plná ruční práce – LG Leather Artisan při práci, zadní kryt v šesti krásných barvách.
  • Zadní kamera nabídne světelnost F1.8 clony objektivu a rozlišení 16MPx, podpora barevného spektra snímače (CSS) a novým ruční režim.
  • Přední 8MPx fotoaparát a gesto Interval Shot pro dokonalé selfies, které pak mohou být uloženy na vyměnitelné paměťové kartě microSD.
  • Vivid IPS Quantum Display, který nabízí o 20 procent vyšší reprodukci barev, 25 procent zvýšení jasu a 50 procentní navýšení kontrastu.
  • První smartphone s Qualcomm Snapdragon 808 procesorem s X10 LTE pro nejlepší rovnováhu mezi výkonem a úsporou energie.
  • Vysokokapacitní 3 000 mAh vyjímatelná baterie a podpora rychlého nabíjení s certifikovaným adaptérem.
  • Slim Arc design pro pohodlnější uchopení a větší odolnost při pádu telefonu.

„LG G4 je náš nejambicióznější smartphone proto, že je na rozdíl od jakékoliv jiné vlajkové lodě na trhu právě dnes,“ řekl Juno Cho, prezident a generální ředitel společnosti LG Electronics Mobile Communications Company. „Naší vizí je vytvořit naši vlastní sadu norem, bez pohledu na to, co nabízí trend u ostatních smartphonů. Myslíme si, že máme recept, protože počáteční reakce na G4 byla nesmírně pozitivní.“Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (3)

Mobilní telefon vypadá dobře, design je slušný a s LG je vždy radost pracovat. Za mě OK.

Odpovědět

[…] hlasitosti. To se nezvykle nachází pod čočkou fotoaparátu. Podobné řešení má třeba LG G4. V prvním momentu jsem si říkal, že je to samoúčelná zbytečnost, ale po chvíli […]

Odpovědět

[…] G5, zcela překvapivě, předcházel model G4, který na trh zavítal asi v polovině minulého roku. Svým pojetím vzbudil mnoho ohlasu. Na […]

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!