Profil Timeline přináší FacebookAutor: 23/09/2011 2 comments 1666 shlédnutí

Facebook na své výroční konferenci F8 představil zbrusu nový časový proud. Bude se jednat o novou profilovou stránku, která agreguje všechny vaše příspěvky a zanese je do linie života.

Čísla mluví jasně, 800 milionů uživatelů si tímto způsobem může transformovat svůj profil. Timeline se stane stránkou, která seřadí a vytříbí příspěvky do jedné dlouhé řady sociálního života.

Tohle gesto berme jako odpověď na rozmáhající se síť Google Plus, která se již začíná plnit spokojeným lidstvem. Významný doplněk Facebook Timeline se váže s několika kandidáty na propojení, hudební službou Spotify, Netflix a Hulu. Zatím můžeme být ledově chladní, to vše bude zatím jen pro americké občany. Do světa se tento prvek dostane déle, a je určité, že s jinými partnery.

Můžeme se tedy těšit na nový historický styl, který přinese zajímavé poznatky z našeho života, a to v řadě.Autor

Martin Kohout

Pracovně s Applem. Technologické novinky o smartphonech.

Web: https://freebit.cz

Komentáře (2)

Tak Facebook musí nepřítele eliminovat. Pokud jde o Google+, tak ten zatím takového objemu nedocílil. Ale to vše ukáže čas. Tohle určitě využiji, je vidět, že se Facebook opravdu snaží a jsem moc rád, že se tato síť dále zdokonaluje.

Odpovědět

V linii sociálních sítí zatím nemá konkurenci. Nevím jak je na tom Google Plus s uživateli, což takhle se po tom někde podívat. Jestli bude vůbec něco k dohledání.

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!