Software

Softwarový prosinec. Apple Keynote proběhne 2. prosince v New Yorku

apple logo sede final
Foto: apple.com, Tag: Apple

Apple v tichosti představil hned několik zajímavých produktů, mezi které můžeme řadit nové AirPods Pro a nový 16″ MacBook Pro, který nabídne až 8 TB na svém disku. Cena MacBooku opět atakuje cenovou politiku ojetého auta. V nejvyšší konfiguraci stojí bezmála 190 tisíc korun. Druhou novinkou jsou bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku z okolí.

AirPods Pro mají hned několik prvenství a zdá se, že Apple potvrzuje svoji dominanci na trhu. Nové AirPody poskytnou potlačení okolního hluku a nabízí špuntové provedení, které nezavírá tlakem ušní systém. To ale není vše – na novinky se můžeme ještě těšit.

Apple Keynote
Apple Keynote

Softwarový prosinec? Firma rozeslala pozvánky na prosincovou (December) Keynotu pro konec roku 2019. V září představila nový iPhone 11 – Apple Watch páté generace a nový iPad. Na co se můžeme těšit v prosinci?

Keynote proběhne 2. prosince v New Yorku

Prosincová Keynote proběhne 2. prosince v centru všeho dění – v New Yorku. Představí firma svůj vysněný AirTag nebo další malý iPhone SE 2? Prosincová událost podle loga může být zaměřena pouze na softwarové produkty a App Store.

Čeká se žebříček nejlepších aplikací a her v App Storu, poděkování vývojářům a představení nové vize do budoucna pro hry a aplikace. To vše a mnohem více se dozvíme začátkem prosince letošního roku. Buďme naladěni na nové informace.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software