Mobilní šlágr Sony PlayStation VitaAutor: 26/02/2012 1 1561 shlédnutí

Na ročníku největší herní výstavy světa E3 2011, která se koná tradičně každý rok začátkem června v americkém Los Angeles ukončilo Sony vlnu hráčských spekulací okolo nového herního handheldu a oficiálně oznámilo nástupce postaršího PSP.

Tento herní handheld, který osloví statisíce gamerů po celém světě je bezesporu kamarádem do nudy.

Vita jako velké lákadlo přinese hráčské pecky s jmény Uncharted: Golden Abyss a známou závodní lítačku WipEout 2048, která se zrodila již na prvních konzolích PlayStation.

Sony PlayStation Vita je nyní dostupná v USA. Pokud nejste v obraze, tato hráčská pecka je již k mání u nás a to za přibližně 6500 korun.

V rychlosti, konzole nabídne OLED kapacitní dotykový displej 16:9 v rozlišení 960 krát 544 bodů, propůjčí necelých 17 milionů barev, WiFi, Bluetooth, kompatibilní s PS Network a lze ji plnohodnotně připojit k PS3.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (1)

[…] Otázkou však zůstává, zda by tak masivní přechod na nový systém neznamenal další ztráty. Přece jen je v dnešní době Android tak rozšířený, pro většinu uživatelů známý a pohodlný, že by jen málokdo přecházel k novému Vita OS.  Tento systém je používán na novém nástupci PlayStationu Portable – Sony PlayStation Vita. […]

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!