Mobilní telefonyZe světa IT

Levný mobilní Android ST21i od Sony

Po obrovské dávce dohadů, které panovaly před představením Samsungu Galaxy S3, můžeme znovu spekulovat. Tentokrát se nejedná o prémiový a nadmíru očekávaný model, přesto podle údajných parametrů míří k vysokým prodejům.

Sony Xperia ST21i

Nese kódové označení ST21i, měl by se zařadit do nižší střední třídy po bok Samsungu Galaxy Mini či Sony Ericsson Xperia Ray. Hlavním rozdílem oproti jeho starším sestrám by měl být design, který nese zaoblené hrany. Na přední straně by se měl objevit 3,2 palcový kapacitní displej nesoucí rozlišení průměrných 320 na 480 bodů.

Pohonnou jednotkou je údajně 800 megahertzové jednojádro ze stáje Qualcomm. Sekundovat mu bude paměť RAM o velikosti 512 megabajtů.

Tomuto slabému výkonu bude vlévat energii do žil článek nesoucí, na tento smartphone slušných, 1460 miliampérhodin. Na trh přijde s nejnovějším systémem Android 4.0.3 ICS. Parametrově se řadí mezi Xperii Mini a Ray, tudíž je na snadě předpokládat, že tento model, ač neznáme jeho pravé jméno, bude nástupcem jedním z nich.

Cílovou skupinou budou hlavně uživatelé, kteří s Androidem teprve začínají. Těšíme se až zjistíme o tomto modelu více informací, zatím zůstává obestřen tajemstvím.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony